Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chodziłem z tym kierowcą do podstawówki, ziom dobrze się uczył, miał głowę do matematyki. Miły, uczynny, miał kolegów, nie był odludkiem. Teraz ma na sumieniu dziewczynę i grozi mu dożywocie.
Z tego co podpytałem moich znajomych, którzy jeszcze niedawno mieli z nim kontakt to za bardzo się nie zmienił od podstawówki. Nadal był zwykłym, spokojnym ziomkiem. Interesował się grafiką komputerową i programowaniem.

Czaicie to? Idziesz sobie jak gdyby nigdy nic do pracy, odliczasz 8h do weekendu, a potem z racji nieprzemyślanych, złych ruchów popełniasz coś tak strasznego, że prawdopodobnie będziesz siedział w pace do końca życia. Dramat.

Szkoda i jego, i dziewczyny oraz jej dzieci. Tym bardziej że dziewczyna chciała tylko, żeby jej chłopak przestał się awanturować. Straszne to. Największe konsekwencje poniosły dwie najbardziej niewinne osoby - kierowca i dziewczyna.

#katowice #kierowca #autobus #wypadek #smiertelnewypadki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6109684e85e619000a2d5c4b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 31
Szczerze mówiąc to ze zdjęc właśnie na takiego wygląda jak go opisujesz. (Tak wiem ocenianie kogoś po zdjęciach może być mylne, ale tu właśnie jak widać potwierdza się pierwsze wrażenie).
to za bardzo się nie zmienił od podstawówki


@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego brał antydepresanty i silne leki przeciwbólowe? Jak miał problemy to dlaczego zeznał że nie leczył się psychiatrycznie? Dlaczego współpracownicy z ZTM Tychy mówili że był agresywny i wchodził w konflikty z pasażerami? Dlaczego pracownika budy z kebabem w wywiadzie mówił że był agresywny?
Dlaczego współpracownicy z ZTM Tychy mówili że był agresywny i wchodził w konflikty z pasażerami? Dlaczego pracownika budy z kebabem w wywiadzie mówił że był agresywny?

+: ProResHq


@Chuseok: Póki co nie ma 100% potwierdzenia że to info pochodzi z rzetelnego źródła. Większość info pochodzi z źródeł które podają te informacje na zasadzie: "jak udało się nieoficjalnie ustalić naszej redakcji...".
Dlaczego współpracownicy z ZTM Tychy mówili że był agresywny i wchodził w konflikty z pasażerami? Dlaczego pracownika budy z kebabem w wywiadzie mówił że był agresywny?

+: ProResHq

@Chuseok: Póki co nie ma 100% potwierdzenia że to info pochodzi z rzetelnego źródła. Większość info pochodzi z źródeł które podają te informacje na zasadzie: "jak udało się nieoficjalnie ustalić naszej redakcji...".


@miauczar: jest potwierdzone info, PKM Katowice stwierdził że nie było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@megawatt: Ja w to co mówi PKM średnio wierzę - tym bardziej że tam mocno działają związki zawodowe + widziałem w Internecie reakcje kierowców który mocno strali się o to że PKM nie może albo nie powinno przekazywać teki kierowcy do ZTM. Inaczej będą pozwy.

Skoro tak to coś musi być na rzeczy.
PKM nie może albo nie powinno przekazywać teki kierowcy do ZTM. Inaczej będą pozwy.


@sylwke3100: bo jest burdel w papierach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A związek walczy o to, żeby ZTM nie dostało papierów wszystkich kierowców (bo dzisiaj w mediach o takim żądaniu ZTM mówili)
Czaicie to? Idziesz sobie jak gdyby nigdy nic do pracy, odliczasz 8h do weekendu, a potem z racji nieprzemyślanych, złych ruchów popełniasz coś tak strasznego, że prawdopodobnie będziesz siedział w pace do końca życia. Dramat


@AnonimoweMirkoWyznania: dramat to przeżywała ta dziewczyna kilka sekund przed śmiercią

Typ zasługuje na szafot. Każdy inny wyrok to zbytek łaski. Mam nadzieję że jednak zgnije w tym pierdlu.
@ProResHq średnio odpowiedzialnie, ale w kartonostanie nie mógł liczyć na socjal z tego tytułu że jest niezdolny do wykonywania swojej pracy, bo przecież tutaj depresja to nie choroba i inni mają gorzej, a w ogóle najlepiej to jakby poszedł pobiegać, to by mu przeszło, więc ¯\(ツ)/¯


@angelika_tracz: Teraz będzie mógł się długo leczyć na koszt państwa.
Dlaczego brał antydepresanty i silne leki przeciwbólowe? Jak miał problemy to dlaczego zeznał że nie leczył się psychiatrycznie? Dlaczego współpracownicy z ZTM Tychy mówili że był agresywny i wchodził w konflikty z pasażerami? Dlaczego pracownika budy z kebabem w wywiadzie mówił że był agresywny?


@Chuseok: to brzmi jak wizja osoby oparta na clickbaitowych tytułach z onetu
6 miesięcy, co nie jest wcale takim krótkim okresem i można się podleczyć i doprowadzić do lepszego stanu psychicznego.


@ProResHq: na czym właściwie opierasz swoją wybitną ekspertyzę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A course of treatment usually lasts at least 6 months. Some people with recurrent depression may be advised to take them indefinitely