Wpis z mikrobloga

Pierwsze wrzosy w tym roku, aż się zdziwiłam, że tak szybko zakwitły. Znajoma pokazała mi spoko miejscówkę, ale muszę tam wrócić, jak dotrze do mnie 85mm. Sprzedałam swoją Sigmę ART na Canona, a leci do mnie nowa wersja na Sony-E. Jestem ciekawa, bo ponoć jest jeszcze ostrzejsza, niż poprzedniczka i do tego o połowę mniejsza!

#fotoaenkill - tag do obserwowania
@saranowakpl - Instagram

#psy #mojezdjecie #tworczoscwlasna #szkocja #pokazpsa #fotografia
Aenkill - Pierwsze wrzosy w tym roku, aż się zdziwiłam, że tak szybko zakwitły. Znajo...

źródło: comment_1628022211pc7CwVUyYDDu7udm2eK8eH.jpg

Pobierz
  • 12
@Aenkill: No ten (przynajmniej po tym zdjęciu) to jeszcze aż tak też obrodzony nie jest. Neitkóre to jak niedzwiedzie prawie wyglądają :D
A interesowałaś się genezą ich sierści? Mnie zastanawia moja dziewucha, bo widziałem jej rodziców i byli dość ładnie obrośnięci, a jednak mój egzemplarz jest z podobną długością włosa do twojego rudego.
@w00nski: Szczerze to nawet w tym samym miocie się trafiają i długo i krótkowłose. Rudej rodzeństwo miało i całkiem krótką sierść, i taką, jak ona, ale jeden szczeniak wyglądał na całkiem puchatego. Druga sprawa, ile Twoja ma lat? Czasami nawet do 2-3 lat pies nie dostaje tyle sierści, ile będzie miał w finalnej formie :D