Wpis z mikrobloga

A więc mówicie mi, że w kraju, w którym minimalna krajowa to 190$, są "przedsiębiorcy”, którzy w obskurnej knajpie, sprzedają swoją +/- 40 centymetrową pizze za blisko 20$, podczas gdy takich cen nie ma nawet w dobrych restauracjach? XD
No co tu się mogło nie udać XD


#raportzpanstwasrodka
Pobierz MagicznyToudi - A więc mówicie mi, że w kraju, w którym minimalna krajowa to 190$, są...
źródło: comment_1628031260EqViqd41pQfkjFipXx4r9S.jpg
  • 12
@MagicznyToudi: https://www.papajohns.com.kh/menu
Pizza Havaiian BBQ (L) 18,5 $ za dużą pizzę* Pizza Havaiian-15,5$, piwo Anghor 2$; Chicken Poppers (10pcs) 5,80$ Potato Wedges(jak duża porcja??) 2,90$ Margherita(L) 15$ pizza All the Meats* 19,5$( bez dodatków na życzenie), pizza Pepperoni* 15,5$

To jest prawdziwa konkurencja dla Machaja pod względem menu, jakości i składników, a nie żadna Pizza Company jak ktoś tu wymyślił.
Porównując do Burgershack i PapaJohns, to nie mają mega drogo, raczej
To jest prawdziwa konkurencja dla Machaja


@Pjoterrampampampam: Adam, Twoją konkurencja jest każda pobliska knajpa, a nie tylko taka z podobnym menu. Co Ty myślisz, że jak masz sklep z ciuchami Hugo Boss’a, to już te sklepy Armaniego i LV obok nie są konkurencją? XD
Druga sprawa, to zobacz sobie jak ta podlinkowana przez Ciebie pizzeria wyglada, a jak wyglada Twoje speluno.

jakości

Oficjalne potwierdzenie kolejnego multi, w końcu wykopki nie mają
@Pjoterrampampampam: Gdyby przyjąć, że olewamy całkowicie kwestie lokalizacyjne tych wszystkich lokali z Polą włącznie... to by można znaleźć konkurencje nawet w Vancouver lub Warszawie.... co prawda "Kanadyjczyk" celuje w klientele na swojej dzielni, no ale #!$%@? olać to....
@eMinimi: Przeglądałem menu w Pizza Company, może mają tanie jedzenie, ale słaby wybór i jakość kiepska, Nie zjadł bym tego. A jaka konkurencja jest z Pizza Company?? Żadna. Przecież Pizza Pola jest skierowana do innej grupy docelowej klientów i jakościowo składniki ma lepsze. Bliżej jednak do PapaJohns, bo mogą mieć tą samą grupę docelową, a przy take away, wszystko możliwe(granice dzielnic mogą się zatrzeć). Jak mieszkasz np. Na Mokotowie w Warszawie
@Pjoterrampampampam: Nie będę oceniał jakości czegoś czego na oczy nie widziałem o konsumpcji nie wspominając, to są twoje projekcje i machajewa. Wg. machajewa i kanadola to oni nie mają konkurencji w całym kambo. A celują tylko w lokalsów w dzielni (podobnie jak stek). Problem jest taki że ciężko ich tam znaleźć, niedawno zaczeli sie bawić w apki. Bo klientów ni ma! Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak #!$%@?? I
@eMinimi: Przeglądałem menu w Pizza Company, może mają tanie jedzenie, ale słaby wybór i jakość kiepska. Nie zjadł bym tego. A jaka konkurencja jest z strony Pizza Company?? Żadna. Przecież Pizza Pola jest skierowana do innej grupy docelowej klientów i jakościowo składniki ma lepsze. Bliżej jednak do PapaJohns, bo mogą mieć tą samą grupę docelową, a przy take away, wszystko możliwe(granice dzielnic mogą się zatrzeć). Jak mieszkasz np. Na Mokotowie w
Pizza Company, może mają tanie jedzenie, ale słaby wybór i jakość kiepska


@Pjoterrampampampam: ale skąd Ty wiesz jaka tam jest jakość? XD

jaka konkurencja jest z strony Pizza Company?? Żadna. Przecież Pizza Pola jest skierowana do innej grupy docelowej klientów


XDdDDD teraz zdradzę Ci tajemnice, ludzie nie upatrują sobie jednej kuchni, która będą już zawsze jeść, tylko chodzą do różnych restauracji i jedzą dania z każdego zakątka świata. Niby nie jesteś
@MagicznyToudi: Składniki użyte w daniach są podane, jakbyś nie umiał czytać. Po nich już trochę można wywnioskować, czy warto wziąć kęs i spróbować. A skąd wiesz że jakość jest dobra?
Rozumiem, że będąc na wczasach w Azji jesz bałuty, zupę z zółwia, kiełbaski z psów, albo bitki z kotów, owoce morza, o smażonych larwach nie wspominając?. W Ameryce Południowej zupę z małpy?
To są dania serwowane w restauracjach charakterystycznych dla danych