Wpis z mikrobloga

Po 2 za każde ucho, po jednym na kości obojczykowe, 2 na klatę i 2 na kark, czasem daję dodatkowy strzał na zgięcie łokciowe (nadgarstek), aby móc kontrolować parametry w przypadku testów klinicznych nowych nabytków.
@Stratocaster00 wszystko zależy od perfum, ogólnie standardowo 5 psikow daję (2 za uszami, jeden na kark, 2 na szyję z przodu) + na rękę gdzieś żeby wąchać w ciągu dnia. Ale niektóre perfumy to maks 2 psiki tak mocno walą. Domyślam się że są takie co i jeden psik wystarcza. Mam też takie co trzeba psikać nie wiem 7-8 razy. Allure Homme Sport jak pamiętam nie był jakimś mocnym trwałym zapachem. Na
@Stratocaster00:

ludzie ja nie wiem, misie wydaje ze ten caly Jeremiasz to juz nie ma węchu, 5 strzałów czegokolwiek gdziekolwek to dla mnie miazga. Ja w zaleznosci od sily perfum robie 1, 2,czasem 3 albo max 4 psikniecia. Wczoraj zrobilem 4 psiki Nautica Voyage 1h przed paca i mialem wrazenie ze zagazuje caly zaklad.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stratocaster00:


ludzie ja nie wiem, misie wydaje ze ten caly Jeremiasz to juz nie ma węchu, 5 strzałów czegokolwiek gdziekolwek to dla mnie miazga. Ja w zaleznosci od sily perfum robie 1, 2,czasem 3 albo max 4 psikniecia. Wczoraj zrobilem 4 psiki Nautica Voyage 1h przed paca i mialem wrazenie ze zagazuje caly zaklad.

@RumClapton: 2 strzały to dla większości za mało. Jak wystarczy to już można mówić o killerze.