Wpis z mikrobloga

No i to tyle jeżeli chodzi o odcięcie się od mediów Rafatusa... Nawet tygodnia nie wytrzymał xDD Czemu mnie to nie dziwi? Nie widziałem całości, bo odpadłem gdy zaczął #!$%@?ć o rozmowach z Bogiem i aniołami. Godziny lustrzane sobie chłopak robi. No tylko szkoda, że nokt ci nie powiedział podczas tych medytacji, żebyś podczas posiłków zachował troszkę kultury osobistej. Odrobinę choć. A nie siorbiesz i mlaszczesz jak ostatni leśny zwierz. Zwłaszcza przed widownią. Ale czego ja oczekuję- 26 letni chłop a NAJPROSTSZYEGO (sam wydukał) przepisu nie potrafi osioł alkoholiczny wykonać poprawnie... Top kek.

Ale i tak najbardziej rozbawił kolejnym płakaniem jak to mu ciężko i jak to się zmienił... O jejku i psychotropy musiał na depresję brać... Ale przestał, "bo to bez sensu"...No trzymajcie mnie. Ktokolwiek w to szczerze bez cienia ironii wierzy i daje się na to nabrać? Serio?

Jeszcze ta jego #!$%@? w Andromedę megalomania... Aż mi sié niedobrze robi gdy słyszę tego obłudnego parcha. Dość. Pośmiałem się, było miejscami bardzo zabawnie (zupa z kurczaka w śmietanie nowym daniem kuchni bombaskiej), ale jego #!$%@? farmazonów jest coraz gorsze.

Ogólnie 2/10 bo jednak kliknąłem i mnie trochę swoją nieporadnością i nieudacznicznictwem rozbawił. Ale @Rafatus69 - nie rób więcej.
#rafatus #patostreamy #ojcobojca #damskibokser #bestiazsiedlec #frajer
  • 1