Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ej czy ja przesadzam? W sobotę miałem spotkać się z dziewczyną z Tindera o 17 na kawę i ciastko. Pisaliśmy jeszcze o 16 czy spotkanie się odbędzie i napisała mi, że tak. Była 17:03, jej jeszcze nie było, nie dostałem od niej żadnego smsa z inf. że się spóźni więc po prostu wyszedłem. Jak zjechałem windą i wyszedłem z budynku to zobaczyłem na telefonie, że o 17:04 napisała mi smsa, że przyszła, siedzi przy stoliku i czy jestem bo rozgląda się ale nie widzi żadnego mężczyzny, który siedziałby sam.
    Napisałem jej, że wyszedłem bo się spóźniła i nie poinformowała mnie o spóźnieniu, a dla mnie coś takiego to brak szacunku i o dziwo w ogóle już mi nic nie odpisała, żadnego przepraszam ani nic.
    Powiedziałem o tym moim kumplom i powiedzieli mi, że przesadzam, że ona nie spóźniła się 10 czy 15 minut tylko 3 i że co ja odpierdzielam. Próbowałem im wytłumaczyć, że spóźnialstwo to dla mnie brak szacunku nie ważne czy 3 minuty czy 15, tym bardziej, że ona nawet mnie nie poinformowała, że się spóźni. Nie napisała mi nawet głupiego smsa o treści "spóźnię się kilka minut". Wychodzę z założenia, że gdyby chciała to by napisała mi takiego sama a że nie chciała to nie napisała. Ale oni twierdzą, że ja przesadzam.
    I tak się zastanawiam, jak tu ma być dobrze w relacjach damsko męskich skoro faceci nawet siebie samych nie szanują, więc jak kobiety miałaby ich szanować? Czy ktoś może mi to wytłumaczyć?

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #tinder
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

Wszyscy jesteśmy chorzy, nawet jak nic ci nie dolega.

#koronawirus

odpowiedzi (30)

Złożyłem właśnie skargę na dzisiejsze wydanie Wiadomości w #tvpis

#bekazpisu #neuropa #dobrazmiana

odpowiedzi (17)