Wpis z mikrobloga

PLEBISCYT NIENAWIŚCI
1/32 Pojedynek 2 z 24

W poprzednim pojedynku uznaliście, że smrodu fajek nie nienawidzicie aż tak bardzo, jak alkoholików, którzy prowadzą po pijaku, rzygają, albo włącza im się agresor. Wynik ten nie dziwi, bo kto jak kto, ale alkoholicy lubią mieć dużo procentów, nawet w głosowaniu
Palcze 38% : 62% Alkoholicy (60 głosów:92 głosów)

Uważajcie, jak będziecie dziś gdzieś jechać samochodem, bo droga na pewno będzie śliska od waszych splunięć, bo dziś o waszą nienawiść walczą wasi drogowi ulubieńcy:

#tirowcy - Tak bardzo śpieszą się, żeby dowieść wam ciepłe bułeczki, wędliny itd. że gdy jadą 91km/h to i tak zajmą lewy pas, żeby wyprzedzić inną ciężarówkę jadącą 90km/h. Oczywiście ubarwienie ich ciężarówek musi zawierać elementy polskiej husarii. Proszę o parę splunięć dla osób, które wolą srać po krzakach niż zapłacić parę groszy za toaletę!

#pedalarze - Czy są na polskich drogach większe święte krowy od nich? Przepisy drogowe, sygnalizacje świetlne i logiczne myślenie ich nie obowiązują. Mimo że w Polsce powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych, oni i tak wolą jechać środkiem ulicy, żeby uatrakcyjnić Wam jazdę, ciągłym kombinowaniem, jak ich wyprzedzić. Oczywiście, przechodząc przez przejście dla pieszych, nie zejdą z roweru, bo po co? Czy dacie im odrobinę nienawiści, na którą zasługują?

Kto dziś skradł więcej waszej nienawiści?

#bekaztransa #tir #rower #rowerzysci #glupiewykopowezabawy #plebiscytnienawisci #drogi
MiszczJaskier - PLEBISCYT NIENAWIŚCI
1/32 Pojedynek 2 z 24

W poprzednim pojedynku...

źródło: comment_1628432757AEqs2aobIWdtAMgEbUgd3j.jpg

Pobierz

Kogo bardziej nienawidzicie?

  • Tirowców 49.5% (247)
  • Rowerzystów 50.5% (252)

Oddanych głosów: 499

  • 12
@angelika_tracz: Przepraszam () Po prostu ludzie zasugerowali, że lepsza jest ankieta niż głosowanie przez plusowanie komentarzy i się do tego zastosowałem. Chciałbym oddać Ci to zmarnowane 5 minut z mojego bezwartościowego czasu, ale nie mogę, jeszcze raz sorka i proszę, napisz choć w skrócie czemu ich nienawidzisz