Wpis z mikrobloga

Po średnio próbach skopiowania 3 Wiedźmina 3 w ostatnich trzech Asasynach, w tej grze Ubisoft próbuje skopiować Zeldę BOTW. I w sumie mu się udaje XD Jak ktoś lubi BOTW i chce grę w tym stylu, ale z mniejszym światem (za to z o wiele większą ilością zagadek na metr kwadratowy), z bardziej zachodnio poprowadzoną walką (walka to miks bardzo AC Odyssey i lekkiego DMC, dzięki bogu nie ma wytrzymałości broni) i z bardzo zabawną fabułą, która w każdym zdaniu postaci i każdej zagadce wrzuca jakiś żarcik czy nawiązanie do greckiego mitu, to serdecznie polecam. Plus, ciągle przekomarzający się Zeus i Prometeusz, służacy jako Narratorzy całej gry, są absolutnie przezabawni. Na Uplayu jest darmowe demko, można sobie na luzie przetrestowac
#ubisoft #nintendoswitch #zelda #gry
Pobierz
źródło: comment_1628491472XZvR26ISsDWUHNqhWp0Cyi.jpg
  • 8
@TytyMagSwag: Do tego gierka jest po Polsku. Porównywałem wersję PC ze Switchem no i o ile się najpierw nie ogra tej gry na PC, to na Switchu tak mocno się nie odczuwa tych 30 fps i gorszej grafiki, wygląda nawet spoko jak na przenośną konsolkę.
@Obywatel_Kondominium: o wiele lepiej niż w asasynach/watchdogsach, masz tutaj po prostu mały napakowany świat, ale większość znajdziek/skrzyń/ulepszeń jest ukryta za zagadkami środowiskowymi, każda wymaga od ciebie czegoś innego i użycia innych umiejętnośvi. Dodaj do tego że część zagadek jest bazowana na greckich mitach, a nad głową cały czas gada ci Zeus opowiadający o swoich sprośnych przygodach i po prostu nie można się nudzić
@TytyMagSwag: To gut, denerwują mnie tylko te season passy w formie kodu, a nie po bożemu na płytce. Dodatki z tego co czytałem dodają trochę więcej tych zagadek chyba. Walka wydaje się taka quasi slasherowa, mam nadzieję, że taka jest, bo w origins mnie mocno zawiodła, w Odysei było dużo lepiej, tylko niestety z czasem też już była powtarzalna i się jechało głównie schematem.