Wpis z mikrobloga

Śmigłowce zamówione przez PiS znalezione! Na muralu na jednym z kieleckich osiedli (współfinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej) wspomagają z góry konną jazdę. Odnośnie tego muralu była dyskusja w internecie, jak się podoba? Z pacyfistycznego punktu widzenia to proponuje jeszcze na każdym placu zabaw na tym osiedlu postawić czołg przerobiony na pomnik, coby nasze dzieci się nie wstydziły, jak spotkają swoich wychowanych w militarnym duchu rówieśników z Korei Północnej albo Nadniestrza. Dla równowagi w komentarzu obrzydliwy lewacki ekologiczny mural w centrum.
#kielce #swietokrzyskie #polska #neuropa #bekazprawakow
Pobierz xiv7 - Śmigłowce zamówione przez PiS znalezione! Na muralu na jednym z kieleckich osi...
źródło: comment_1628540237KpHBIf04XcNkFBhLj0lD0d.jpg
  • 14
@xiv7: Ten mural ze śmigłowcami to tęgie patetyczne gówno przywodzące na myśl jakieś dzikie militarystyczne bantustany. Z patriotyzmem nie ma raczej za wiele wspólnego.
U mnie w mieście jest za to taki oto mural z misiem Wojtkiem i według mnie wypada znacznie lepiej - nie tylko jest przyjemny dla oka, ale też przemyca pewną wiedzę historyczną.
Pobierz HrabiaTruposz - @xiv7: Ten mural ze śmigłowcami to tęgie patetyczne gówno przywodzące...
źródło: comment_16285414210pNj2pB3iB5P8R8MbNdksX.jpg
Z pacyfistycznego punktu widzenia to proponuje jeszcze na każdym placu zabaw na tym osiedlu postawić czołg przerobiony na pomnik, coby nasze dzieci się nie wstydziły, jak spotkają swoich wychowanych w militarnym duchu rówieśników z Korei Północnej albo Nadniestrza. Dla równowagi w komentarzu obrzydliwy lewacki ekologiczny mural w centrum.


@xiv7: Już miałem powiedzieć, że ten pierwszy mural zahacza o cringe, ale odjechałeś tutaj.

@Cypselus: >Te patriotyczne przeważnie są głupie.
Są, bo
@xiv7: dobrze, że honor został na tym muralu wymieniony, a nie bezpieczeństwo. Z pewnością wielu polaków odetchnie z ulgą wiedząc, że armia chroni honoru ich państwa, a nie ich samych.
@xiv7 to chyba ty znasz jakichs wykolejencow, ktorzy tak twierdzą XD z mojego grona kazdemu sie podoba i jakos nikt nie dopisuje do tego polityki XD ale wy lewacy to jestescie jednak łby XD szukacie sobie probelmow na sile...
@simplydelivered: już się nie odzywam, ale jednak zauważ, że wielu konserwatystów uważa ekologię i problemy takie jak globalne ocieplenie za jakiś lewacki wymysł, chociażby wśród polityków obecnie rządzących, nie chodziło mi o to, czy i ile osób w Kielcach tak uważa