Wpis z mikrobloga

Alior w związku z krypto bez żadnej szczególnej przesłanki zablokował mi dostęp do konta, wymusił 2 wizyty w oddziale (łącznie przejechane 40 km) + masa czasu spędzona w kolejkach oraz na infolinii i nieprzespana noc, bo potrzebowałem dostępu do swoich pieniędzy, a nie wiadomo w ogóle było o co Aliorowi chodzi i ile to potrwa. Po kilkunastu latach pożegnałem się z tym gówno-bankiem na zawsze i niech się każdy trzyma z daleka. Nie usłyszałem nawet podstawy ich działań albo jakiegoś "przepraszamy" po wszystkim.

Najprawdopodobniej rozeszło się o 1 dość niewielki przelew PRZYCHODZĄCY (więcej ich nie było) ze słowem kryptowaluty w tytule. Tak więc jeśli kogoś nie lubicie i chciecie mu zgotować piekło, to wyślijcie mu 1 zł na jego Aliora z odpowiednim tytułem, a on będzie kolejne 3 dni odcięty od swojej kasy jeździł między oddziałami i się tłumaczył.

Alior - bank dla frajerów

#aliorbank #alior #banki #bankowosc #kryptowaluty
  • 7
@tangofever: Przy złotówce to nie bo 2 razy test z Binance i Coinbase robiłem na parę euro i nie było problemu, przy 5k wstrzymali mi środki choć może to jakiś inny przypadek skoro ci całe konto zablokowali. Ogólnie to wszykie banki to lipa jeśli chodzi o krypto, najlepiej na ledgerze w stablecoinach trzymać i wypłacać jak jest potrzeba.
@mymymym666 jak Revolut Ci środki zablokuje, a już nie jedna osoba pisała o czymś takim, to nawet nie będziesz miał gdzie pojechać osobiście.

Podłączam się do pytania, jaki bank z placówkami w PL nie robi problemów przy większej wypłacie euro z giełdy krypto?