Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: ale ten wykres poprawił mi humor. Okazuje się że jestem turbo eko. I oczywiście miałem rację pisząc że każda instagramowa wywłoka promując eko a następnie odbywając 8 podróży w roku na Zanzibar i Dominikanę jest po prostu pełnym hipokryzji #!$%@?. Wtedy mnie zjechali że to nie ma aż takiego wpływu a jednak miałem rację.
@Faraluch: no zostałem zwyzywany przez gimbowolnorynkowcow od komunistów bo niby się #!$%@? w to kto co robi ze swoimi pieniędzmi xD. Tak samo jak ktoś się oburzył że jakiś debil jutuber spalił nowy samochód dla zabawy to go bronili że ma prawo bo go stać. Taki syndrom sztokcholmski wśród wolnorynkowcow golodupcow bo sami myślą że kiedyś będą bogaci i będą mogli robić co chcą. Problem w tym że nie będą xD
@AdamMechanik:

ale na to samo wychodzi, nie wiem czemu wszyscy ludzie nie mogą mieć w dupie tego co robią inni

Przecież to Ty się sprułeś pod tym wpisem do ludzi którzy nie chcą mieć dzieci, sugerując im żeby popełnili samobójstwo xD Hipokryzję wy****ło poza skalę.

a ty na siłę usiłujesz przedstawić się na jakiegoś oświeconego

Usiłuję przedstawić się na jakiegoś oświeconego bo publikuję zgodny z prawdą wykres? To jakaś niechęć w
a jak zależy ci na ekologii to do lasu pod namiot


@AdamMechanik: lubię to jak wam się wydaje że ekologia to jakiś oddzielny niezwiązany z człowiekiem byt dbanie o który to tylko hobby którego równie dobrze mogłoby nie być bo tylko utrudnia życie. Jak ci nie zależy na ekologii to nie zależy ci na życiu i zdrowiu twoich (potencjalnych?) dzieci a nie na gałązkach w lesie
@kruszon_: ze względu na klimat sądzę, że dobrze by urodziło i wykształciło się mądre dziecko w cywilizowanym kraju, które może wpłynąć na klimat lub rozwinąć obecne technologie, niż kilkunastu beneficjentów systemu.