Wpis z mikrobloga

Ach moi kochani Państwo Przegrywowscy!

Obrażacie mnie, moją dziewczynę i w ogóle życzycie mi najgorszego. A ja wiem, że tak na prawdę gdyby któraś Was zaakceptowała (nie stanie się nigdy) to obralibyście dokładnie tą samą drogę co ja.

Nienawidzicie mnie, tak jak całego normictwa (ogólnie ludzi którzy nie są na kompletnym dnie jak Wy) co jest spowodowane zazdrością i świadomością tego, że nigdy nie będziecie na moim miejscu (czyli na miejscu normalnego człowieka).

Lata przegrywu, samotności i pielęgnowanej w sobie mizoginii nieodwracalnie zniszczyły niektórym z Was część mózgu odpowiedzialną za funkcję społeczne. Doskonale to widać, gdy niektórzy z Was jarali się gdy ten kierowca autobusu przejechał kobietę. Jak można pochwalać kogoś za morderstwo?

Śmiejecie się, że moja dziewczyna nie była dziewicą. Oczywiście idealnie chciałbym mieć dziewice, ale kobiety w moim wieku 25-30 już nimi nie są. A jak są to muszą mieć jakieś choroby psychiczne, fobię społeczną itd. że nie miała odwagi mimo, tylu okazji jakie mają kobiety. Taki kobieta-wykopek, ale posiadająca opcje. Od początku gdy zaczynałem randkować przez Tindera, byłem przygotowany, że kobiety z którymi się widziałem są doświadczone. Dlatego nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo.

Ostatnia sprawa to taka, że mój przypadek nie przeczy blackpillowi, tylko go potwierdza. Ktoś z predyspozycjami do looksmaxxingu, po jakiejś tam pracy nad sobą znalazł dziewczynę. Takich osób wyznających blackpill jest na Wykopie sporo, jak np. @KontrproduktywnyAnalityk . Są nawet chady którzy mają ogromną atencję od kobiet i nadal są blackpillowcami.

Mój przypadek i atencja od kobiet jest dokładnie taka jakiej należy oczekiwać od kogoś na moim poziomie wyglądu, który pozwala poznać ponadprzeciętną kobietę.

Ten wysryw pisze w pracy. Wieczorem widzę się z cudowną dziewczyną i zgadnijcie jakie mamy plany? ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak zgadliście. Cytując samego siebie z #harlekinydlaprzegrywow :

Ty nigdy tego nie zaznałeś, i nie zaznasz!


#przegryw #blackpill #blackpillraw #wychodzimyzprzegrywu #bekazprzegrywow #szkalujprzegrywa #zwiazki #bekazpodludzi
B.....W - Ach moi kochani Państwo Przegrywowscy!

Obrażacie mnie, moją dziewczynę i...

źródło: comment_16287647015D0rhPc4ftoPefSoryrG1c.jpg

Pobierz
  • 97
@Blackpill_RAW: Nie interesuje mnie to, czy masz dziewczynę. To akurat dobrze dla ciebie, zawistny nie jestem, więc niech tam ci się wiedzie. Ale tego, że bezczelnie kłamałeś, że nie możesz patrzeć na kobiety, a w międzyczasie spotykałeś się od pół roku z różową, to zapomnieć się nie da. Nazwałeś przegrywów genetycznym gównem, czerpałeś przyjemność z naszego cierpienia. Założyłeś mulitkonto (oczywiście się wyprzesz tego), by po nas cisnąć.
I teraz jesteś zdzwiony,