Wpis z mikrobloga

zawsze korzystalem z androidow jakichs tanszych chce sprobowac iphone tym razem. zastanawiam sie czy warto doplacac do iphone 12 czy kupic iphone 11 za tysiaka mniej majac na uwadze, ze zalezy mi wlasciwie tylko na tym zeby sie nie zacinal po jakims roku tylko w miare stabilnie pracowal przez dluzszy czas
#iphone #apple
  • 12
@bavool: @LubieKiedy: androidy tez sie nie zacinaja xd najlepsze jest to ze wy porównujecie iphone za 4k do androida za 500 zl (bo taki zacina po jakims czasie).

Ja jako przeszly hard user androida i teraz juz tak mniej sie w ta wolnosc na androidzie bawilem, przesiadlem sie tydzien temu na iphone 12. Pierwsze odczucia jesli chodzi o system negatywne i to mocno. Bardzo ograniczony, brakuje duzo opcji ktore w
@bavool: Nie no, androidy z wyższych półek też chodzą dobrze. Mi raczej przypadła do gustu estetyka iOS i poczucie, że trzymam w ręku telefon, a nie wielofunkcyjne urządzenie, które jest we wszystkim dobre, ale w niczym najlepsze. Może to po prostu kwestia znudzenia Androidem.
@BurmistrzKosmosu: ja zawsze bylem przeciwnikiem apple, ale fakt, bawia takie komentarze ludzi. Jesli porownujemy iphone 12 no to zrobmy to z oneplusem 9 pro ( bo to ta sama polka cenowa) albo samsungiem na snapie lub pixelem (niestety nie 5 bo nie zrobili flagowca tylko sredniaka). Uwierzcie mi ze te telefony tez same z siebie nie zaczna lagowac
@kermirz: mowisz ze jakbym zaplacil rownowartosc ceny takiego iphone za androida to tez by mi nie zaczal zacinac, nie zaczal przegrzewac po roku i generalnie pracowal by tak samo jak w dniu zakupu? Kupowalem zawsze jakies androidy do 2k i za kazdym razem jest taka sama historia
@ascirkn: zalezy jaki telefon kupisz. Android tym sie rozni od IOS ze ma tysiace roznych telefonow, kazdy producent sam sobie go dostosowuje. Kiedys takim telefonem byl oneplus, teraz juz go nie polece bo producent zmienil swoja polityke. Mysle ze jakbys kupil pixel 6 ktory wyjdzie to tez bys byl zadowolony. Ale jesli nie probowales nigdy IOS to sprobuj, ja na ten krok sie zdecydowalem i zapewne tak juz zostanie. Nie ukrywam
@ascirkn: Jak nie będzie ci smutno, że masz LCD zamiast OLEDa to śmiało 11 bierz, bardzo dobry telefon. Cudów nie oczekuj, bo przez te wszystkie lata Android nadgonił iOS i rzeczy, które są lepsze w iOS to głównie integracja z ekosystemem urządzeniem, oszczędzanie energii i przywiązanie do estetycznych detali.