Wpis z mikrobloga

Wykopki gdy Amerykanie nie mogą poradzić sobie z islamskimi fanatykami na pustynnym #!$%@? bo ograniczają ich prawa człowieka i kontrola mediów: hehe frajerzy, podpalacze swiata

Wykopki gdy Chinole potrafią ogarnąć islamskich fanatyków na pustynnym #!$%@?: zbrodniarze! Świat milczy! Bojkotować alliexpress!

#ujgurowie #afganistan #neuropa #talibowie #chiny
Pobierz knur3000 - Wykopki gdy Amerykanie nie mogą poradzić sobie z islamskimi fanatykami na ...
źródło: comment_1628923030vZZ2Q5T5raZtLRnZPa04aT.jpg
  • 25
@hansschrodinger: argument ostateczny xD Kolejny wychowany w bambinizmie i karmiony bajką pt. "Wszyscy jestesmy równi, wszyscy sie kochamy". Przeszkadza ci sytuacja, to wio pomagać lokalsom tam na miejscu i nie #!$%@? kocopolów xD
@hansschrodinger: Przecież jeśli zostawi się ten rejon w spokoju, to sami sie zutylizują xD A skoro szambo wylewa się na europę i amerykę, to należy wykonać akcję wyprzedzająca i przestać żyć w bambiniźmie.

Jeżeli ich sytuacja cię szczerze boli i bulwersuje, to zostań ochotnikiem i jedź z misją do nich - pomożesz o wiele bardziej, niż wyrażając oburzenie w internecie siedząc na dupie w bezpiecznym kraju. To jest dopiero hipokryzja xD
@hansschrodinger: Nie ma głupich pytań - są głupie odpowiedzi :* Celowo uderzyłem w te nuty, bo wiem z kim mam do czynienia xD

Spuszczanie się nad biednymi ludźmi na pokaz, żałowanie ich połączone z totalną biernością jest komiczne xD

Doooobranooc :*
@mac4333: celowo to uderzyłeś w chochoła którego sam stworzyłeś.
Wiesz co to straw man argument w ogóle? pewnie nie. czego się spodziewać od kogoś kto chce zrzucać atomówki na kraje.

I że niby wiesz z kim masz do czynienia. zwykłe projekcje.

Spuszczanie się nad biednymi ludźmi na pokaz, żałowanie ich połączone z totalną biernością jest komiczne xD


Znowu chochoł. Brawo, celne uderzenie! Poćwicz jeszcze, może następnym razem ci lepiej wyjdzie.