Wpis z mikrobloga

Kurde, właśnie chyba uznałem wyższość kobiecego przegrywu nad męskim. Po rozmowie z moja różowa i kumpela doszliśmy do wniosku ze najgorszy męski przegryw z wiochy zabitej dechami prędzej czy później wpadnie na pomysł, albo co bardziej prawdopodobne ktoś mu to zasugeruje, pójścia na divy. Tymczasem kobiecy przegry, ale taki ultra giga mega kobiecy przemcel z duża nadwaga pryszczami itp, nawet nie pomyśli ze wstydu i ciągłego życia pod presja urody, żeby isc na męska dive.
Proszę o opinie ekspertów
#przegryw #zwiazki #feels #przemysleniazdupy #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski

  • 22
Tymczasem kobiecy przegry, ale taki ultra giga mega kobiecy przemcel z duża nadwaga pryszczami itp, nawet nie pomyśli ze wstydu i ciągłego życia pod presja urody, żeby isc na męska dive.


@jeb_z_dzidy: bez problemu znajdują sobie czarnoskórych i hindusów
@EgzeQTroll: Masz racje, źle to ująłem. Chodzi o dostęp do emocji z drugiej strony. I atencji. Wydaje mi się ze tez tu chodzi o brak uwagi od płci przeciwnej. Co faceci od zawsze robią i cześć za pieniądze. A taka kobieta będąca odpowiednikiem takiego typa z wychowania, społecznej presji i kilku innych zabobonów nie pomyśli żeby spełnić swoją potrzebę bliskości chociaż na chwile.
@jeb_z_dzidy tylko uposledzone, leniwe, mega #!$%@? rozowe nie mają powodzenia. Pamietam jak kiedyś klubie tanczylem z jedną co chodziłem z nia do klasy w szkole najbrzydrza, najgrubsza, niemowa i co wystatczylo ze troche zadbala o siebie i jest spoko