Wpis z mikrobloga

Czytam sobie teraz książkę z zakresu psychodietetyki.
Padło tam zdanie: "mezczyzni wcale nie wymagają od nas figury modelki. Dopóki same siebie akceptujemy i jesteśmy szczęśliwe, dopóty faceci nas kochają, bo mężczyźni wbrew pozorom wcale nie pożądają idealnych kobiet, tylko zadowolonych z siebie"

Jak odniosa sie do teho mirki? Nie idźmy w skrajności, czyli nie zadna różowa +100kg itd, tylko taka przy kości, z nadwagą. Wolelibyście taką, która jednocześnie czerpie radość z życia, czy szczupłą, wiecznie ma diecie która ciągle się zamartwia jak wygląda?


#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #dieta #chudnijzwykopem
  • 113
@pinkfloyd12: takie chude z genetyki to #wygryw nie mają praktycznie zadnych problemow w zyciu.
A czemu nie ma takich porad - nie wiem. Jak napiszesz taką książkę to bedzie.

@Sanderek3333: oki, ale taki np. 6/10 tez bedzie celowal w 6/10 a tu można trafic i na grubsze rozowe i na chudsze.

@lokalizator: on stwierdza ze nie rozumie mojej diety i że nie jestem gruba tylko mam troche kg za
on stwierdza ze nie rozumie mojej diety i że nie jestem gruba tylko mam troche kg za duzo i mu nie przeszkadza xD bardziej chyba zalezy mu na tym, żebym chodziła z nim do znajomych i na tańce, czego odmawiam ze wzgledu na to ze jestem gruba.


@Kanarynka: to masz odpowiedź, można się rozejść.