Wpis z mikrobloga

Cześć. Witam wszystkich.
Minęło już trochę czasu od mojego poprzedniego wpisu. Link podeślę zaraz gdzieś na dole. Odrobinę niemrawo pisze mi się ten post. Towarzyszą mi ciężkie do opisania emocje. Czuję radość, szczęście. Dumę. Tak, jestem z Was dumny. Wiele Mirków i Mirabelek pomogło mi w ciężkim okresie w życiu - jestem Wam niezmiernie wdzięczny.

Podrzucam link do mojego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/55655035/czesc-wam-jestem-zmuszony-by-to-zrobic-nie-mam-juz/

Pozwoliłem sobie zawołać wszystkich plusujących tenże post. Jeżeli komuś to wadzi, to z góry najmocniej przepraszam. Chcę przekazać Wam dobre wieści.


Edit: nigdy nie wiem czy dobrze zawołałem... i czy wszystkich.

W momencie gdy miałem tylko 9,00 zł na koncie nie wiedziałem co zrobić. Zawaliłem sprawę nie mając żadnego zabezpieczenia finansowego i byłem w dołku. Postanowiłem sprzedać parę rzeczy, które mogą mnie uratować do czasu rozpoczęcia pracy. Strasznie wahałem się. Nie wiedziałem czy to dobry pomysł zwracać się do Was. Nie zawiodłem się. W życiu nie doświadczyłem takiego ciepła, szczerości, słów wsparcia. Daliście mi nadzieję jako społeczność, jako ludzie. Pozwoliliście mi się odbić od dna i iść przed siebie.

Otrzymałem wiele wiadomości i pomocy. Nie jestem w stanie wszystkich tutaj wymienić. Przepraszam za góry jeżeli kogoś pominąłem. Wiedz, że jeżeli wyciągnąłeś do mnie pomocną dłoń to dobro wraca zawsze. Zawsze.

Wróćmy do mojego tematu, a mianowicie tak jak mówiłem to rozpocząłem pracę z lekkim opóźnieniem przez srogą zimę. Zacząłem trochę odkładać. Zacząłem żyć. Poznałem niesamowite dziewczynę i mam w głowie plany przeprowadzki z miasteczka 3-4 tys mieszkańców do jakiegoś większego. Ale to jeszcze trochę czasu minie. :) Wiem, że nic dobrego nie czeka mnie w takiej dziupli. Obiecuję sobie, że nigdy nie doprowadzę do takiej sytuacji.

Dziękuję raz jeszcze. W głowie mam wiele do opowiedzenia, chciałbym w jak najlepszy sposób wyrazić swoją wdzięczność. Ale po prostu nie umiem, zacinam się. Wszystkim Mirkom którzy wsparli mnie i którym obiecałem zwrócić pieniążki, proszę, spodziewajcie się w najbliższym czasie wiadomości ode mnie. Tak jak obiecałem również wpłacić 100,00 zł na dowolną fundację lub schronisko, tak też zrobię i wpadłem na pomysł żebyśmy razem wspólnie wybrali takową. Śmiało, rzucajcie swoje propozycje. Zawołam wszystkich plusujących jak już wpłacę pieniążki. :) Mam nadzieję również, że wszystkim podobały się książki ode mnie, a kupione ode mnie sprzęty nie zawodzą. :)

Jesteście WIELCY.
Dziękuje, Vavali.

#pomoc #pieniadze #finanse #wykop #pomagajzwykopem #niewiemjaktootagowac #szczescie
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vavali: a dzisiaj nawet o Tobie myślałem, apropo tego wpisu na głównej że ktoś tam chciał wyciągnąć jakieś pieniądze bo jest bezdomny...
Tak, więc cieszę się że się odezwałeś, prostujesz swoje sprawy, dobrze wiedzieć że za nasze małe gesty mogą zrobić realną różnicę w kogoś życiu.( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@Vavali: we wczorajszym wpisie o którym wspomniałeś ww. mirek szkaluje OPa, zarzuca mu oszustwo, każe wysyłać zdjęcia umowy, biletu, z pracy, brakuje tylko z garnkiem na głowie. Najlepsze, że nie przelał ani złotówki a się rzuca jak ryba na pomoście, agresywny i w ch... ~~niebezpieczny~~ nieprzyjemny.
@malalon: co ty porównujesz? jesteś ograniczony umysłowo. Koleś powystawiał rzeczy i ktoś sobie jak chciał to kupił. Tutaj nie ma nawet co porównywać. @Vavali a ty gościu nie daj się manipulować. Niesprawiedliwe jest ocenienie tych dwóch sytuacji jako podobnych. Ten wałkarz o którym mowa ze wczoraj nawet screena konta nie zrobił. Zresztą licze na twoją inteligencje:)
@Vavali: Super że ci się układa! Gratulacje ze znalezienia drugiej połowy, oby to było to! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plany miej wielkie i nie miej skrupułów ich realizować. Ja zaczynałem bardzo podobnie. Trzymam kciuki