Wpis z mikrobloga

@Slought względem ostatniego zwiastunu gdzie pokazali tylko że gra jest brzydka, to pokazali całkiem sporo. XD
Widać jak wyglądają walki, co można tam robić i na czym ogólnie polega gra.
A ja wam powiem, ze dla mnie najlepsze gry pokemony to serie od konsoli GB do konsoli DS.
Obecnie będę juz 2 raz grał w Pokemon Alpha Saphire na 3DS, i zagram raz jeszcze bo chce przejść grę z każdym starterem. Gram bo miałem wersje Saphire na GBA SPv1.
Mam tez X i za cholere nie chce mi się w niego grać, ale przejść muszę choć raz. Pozniej zagram w Sun. Zobaczymy
@Berkel_88 ja dodatkowo nie mogę się doczekać tych odnowionych 4gen Diamond i Pearl. Wyglądają jak po prostu wersja z DS ale z podbitą rozdzielczością, co mi jak najbardziej pasuje, bo to po prostu remaster za 80zł. A nie czekaj.. XD
wszystkie inne jak na switcha to juz nie to samo co tamte kieszonkowe potworki


@Berkel_88: Ziom ale wiesz, że to twoje subiektywne odczucia? Tu nie o to chodzi w co lepiej ci się gra.

Opierajmy się na faktach:
- game freak nie umie programować i potwierdzili to wyciekiem kodów źródłowych swoich gier kilkukrotnie
- z generacji na generację technicznie gra coraz bardziej kuleje zarówno pod względem wyglądu jak i działania gry
a weź mi napisz, które gry pokemon nie zrobił GF.


@Berkel_88: Z głównej linii robili wszystkie. Pierwszy raz ktoś się zabiera za poksy inny niż game freak i będzie to robiony ten remaster diamond i pearl przez jakieś zewnetrzne studio.

Natomiast jeśli chodzi o wszystkie możliwe spinoffy to za nie zawsze odpowiada kto inny. I efekty widać po tym jak świetnie wygląda i działa np pokemon snap na switchu (do tego