Wpis z mikrobloga

@konsonanspoznawczy
Oglądałem swego czasu sporo tych filmików.
Wprawdzie faktycznie mają tam epidemię uzależnienia od opio(podobno głównie chodzi o fenta), jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że gość kręci w promieniu kilku przecznic, zbiera materiał przez dłuższy czas i montuje tak, żeby w każdym każde ukazać jak najwięcej ćpunów. Podobno to tylko w tej jednej dzielnicy jest tak źle.
Jak zrobiłem sobie "przejażdżkę" po tych samych ulicach na Google maps to o wiele
@mindrape: uwierz mi że to nie tylko jedna dzielnica. Mieszkałem w Bostonie niedaleko szpitali i niestety ale normalnością był widok codziennie zombie zgiętych w pół, albo z głową i szyją wykręconą tak że broda opiera się o klatkę piersiową. Kryzys z opio trwa w najlepsze i to się nie zmieni za szybko.
@bigb00m:
Wierzę jak najbardziej. Sam takie widoki spotykałem w latach 90. w Katowicach. Chodziło mi bardziej o to, że nie jest to raczej obraz całego miasta, a konkretnych dzielnic i o określonych porach. Oczywiście nie neguję, że takie osoby można spotkać w całym mieście i, że w USA ogólnie jest z tym duży problem i z tego co wiem strasznie szybko to narasta. Jednak z komentarzy na wykopie, czy YT można