Wpis z mikrobloga

Drodzy Mirki, potrzebuję porady. Otóż na autach sie nie znam od kad pamiętam jestem medykiem i nigdy sie nie interesowałem motoryzacja.
Szukam auta rodzinnego jakiegoś suv ew. Fajne kombi.
2 dzieci i żona, bagażnik w aucie aby był na tyle pojemny by sie spakować na wakacje. Moc samochodu abym mógł spokojnie łyknąć 2 tiry na trasie i skrzynia manualna. Z pracy mi polecają toyotę jakąś, ale to już was bym chciał zapytać o zdanie.

Budżet do 80 000 cebulionow

#pojazdy #samochody #auto #motorycja
  • 16
@SoNuS wiadomo, ja mam wlasnie c4 spacetourer w automacie, ale są i manetki przy kierownicy. Jak potrzeba to wajcha na manual i ogień. Plus w chyba każdym automacie masz też kickdown gdzie u mnie dziala tak ze 2 tiry nie zauważą co ich mija.
@SoNuS: Subaru Outback 3.6r, z tym, że w nowszych rocznikach chyba nie uświadczysz już manuala. Wydaje mi się, że do 2013, tzn poprzednia generacja. Za te pieniądze jesteś w stanie dorwać 2015, max '16 rocznik, tylko w nich już są skrzynie automatyczne cvt z wirtualnymi biegami. Mimo wszystko polecam spróbować automatu. Jak raz wsiądziesz i pojedziesz, to nie będziesz już chciał manuala.