Wpis z mikrobloga

Znalazłem idealne rozwiązanie wielu problemów polski (z tym aktualnym problemem na granicy włącznie). Powinniśmy wysłać kilka tuzinów ekspertów od wyceny na podlasie, podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie, a potem sprzedać całe te województwa na wschód ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nawet nie mówcie, że to jest zły pomysł, bo przecież i konserwatywne społeczeństwo będzie zadowolone na wschodzie (niezależnie kto ich kupi czy rosja czy ukraina czy białoruś), a za zarobioną kasę centrum i zachód się rozwiną by gonić zachód więc sytuacja win-win. Mazowieckie, łódzkie i małopolskie trochę wstyd, ale może będą z nich ludzie jak tylko pokaże im się, że można inaczej. Można lepiej.
#polska #polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #pis #konfederacja #bekazprawakow #bekazkatoli #marszniepodleglosci #podlasie #swietokrzyskie #lubelskie #podkarpacie
Pobierz Wlasciciel_prawakow - Znalazłem idealne rozwiązanie wielu problemów polski (z tym akt...
źródło: comment_1629623515BcqDjDsMSzGYC1edatIMZt.jpg
  • 8
@Wlasciciel_prawakow: próbowano już w stanach i dziwnym trafem ludzie uciekają do Teksasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw bawi mnie ten podział, Polska jest tak naprawdę podzielona na rejony silnie zurbanizowane bardziej liberalne i konserwatywne wioski i małe miasta.

Przecież to widać nawet na takim dolnym śląsku - wyjedź z Wrocławia pod granicę z niemcami to będziesz się czuł w takim lubaniu jak w dziurze przy granicy z