Wpis z mikrobloga

Hej, dzisiaj chciałbym się z Wami podzielić jednym z moich największych życiowych osiągnięć. Mianowicie kupiłem #cyberpunk2077 w preorderze za 269 (XD) zł, odebrałem minutę po otwarciu sklepu po czym przez kolejne dni nie włożyłem gry do napędu. Pooglądałem trochę recenzji. I tak zostało do dziś, to gówno dalej leży w folii XD
#xbox
Pobierz
źródło: comment_1629712306jA1GC7pRf3sHjiLXbsbTiz.jpg
  • 22
@ApfelXDD: Odpalaj na XSX, bo fajnie wygląda, nieźle chodzi, zajebista fabuła i dobrze się gra moim zdaniem :-). Ja też zamówiłem preorder, wziąłem sobie 3 dni urlopu (złączyłem z weekendem), miałem nawet piwa kraftowe z Cyberpunkiem + zwykłe. W efekcie wypiłem ich z 7 czy 8 i po 3-4h pierwszego grania tak się zrobiłem, że usnąłem o 20. i obudziłem się rano z bólem głowy ( ͡° ͜ʖ ͡
@ApfelXDD: ja grałem w noc premiery jak tylko odpalili na GeForce Now i bardzo dobrze się bawiłem. Bugów napotkałem bardzo mało, ale czuć, że grze brakuje dopieszczenia i niektóre mechaniki są po łebkach. 10/10 za fabułę, 10/10 za postacie, gejmplej całkiem przyjemny choć chciałoby się więcej... ale za całokształt z 8/10.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ApfelXDD: ja też kupiłem, pograłem kilka godzin i było w porządku nie narzekalem jakoś strasznie, ale teraz to już czekam na patcha nextgen i tak straciłem 200 zł. Ważna lekcja już nigdy nic nie kupię na premierę