Wpis z mikrobloga

#polityka
Poza samym aspektem tego, że po prostu sporo osób odwróci się od opozycji - to służby też za nią nie będą. Jak będzie na prawdę grubo, bo PiS zacznie odwalać to po prostu służby będą wiedziały, że po drugiej stronie są osoby które ich nienawidzą.

Ta histeria PO/KO/Lewicy i TVN jest przerażająca i naprawdę - albo oni widzą inne nastroje społeczne niż ja - albo brak jakiegoś instynktu.

Jest mi przykro, bo chciałem zagłosować za PO będąc znudzony Konfederacją - a oni są ostatni w niewprowadzaniu socjalizmu, ale po tej histerii nie podpiszę się pod tym projektem. Nie pójdę na wybory pierwszy raz w życiu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
@DodatnieUjemny A ja już dawno doszedłem do wniosku, że nie opłaca się nie oddawać głosu w wyborach. Programy partii politycznych nigdy nie będą zgadzały się w 100% z naszymi wizjami idealnego państwa więc powinniśmy wybierać zbliżony system wartości. Mobilizuje mnie również fakt, że część wyborców nawet nie patrzy na tego typu sprawy, nie próbuje niczego analizować i ślepo głosuje na swoich "ulubieńców" - bo tak. Nie wyobrażam sobie nie zagłosować wiedząc, że