Wpis z mikrobloga

#neuropa #polska #polityka #manipulacja #4konserwy #bekazprawakow #ruskapropaganda

Czy ktoś może posiada informacje na temat tego ilu posłów KO + Lewicy + PL2050 otwarcie opowiadało się za wpuszczeniem imigrantów inaczej niż na drodze prawnej?

Bo ja na palcach licząc kojarzę Szczerbę, Jońskiego, Jachirę - tak na szybko. KO ma 126 posłów w sejmie. Jakby wziąć tych 3 to mamy stosunek reprezentacji na poziomie 2.3%. Nie wiem kto jeszcze tam coś piszczał, ale mam wątpliwości czy gdyby zsumować całą opozycję to dojdziemy do choćby 5%.

Nie przeszkadza to prawactwu wyć i piszczeć, że CAŁA opozycja to ruska agentura. Przypominam, że sam Braun stanowi 1/11 Konfederacji, co stanowi 9% składu osobowego Konfiarstwa w sejmie. Więc gdy 9% Konfy coś #!$%@? - to wtedy nic się nie stało, jednostkowy przypadek, tylko jeden poseł, zamknąć mordy lewaki, przestańcie manipulować kwik kwik!

Ale gdy reszta opozycji w stanie osobowym pewnie mniejszym niż 5% coś odwali - cała opozycja jest wtedy do zagazowania i jest kolektywnie bandą niereformowalnych debili.

Ciekawe, prawda?
  • 2
a ilu potrzeba? Przecież większość posłów nie jest tak aktywna w mediach. Każda partia ma kilka bulldogow


@ZaplutyKarzelReakcji: No ale kto piszczy za uchodźcami? Jakieś plewy i popłuczyny które próbują sobie poprawić swoje marne notowania. A kto jest przeciw? Najważniejsze osoby w partii jak Tusk czy Sikorski xD

To jest mniej więcej tak jakby jakiś cieć z młodzieżówki próbował sobie robić famę na skandalizowaniu robiąc przeciwnie niż wynosi stanowisko partii xD