Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Dzisiaj "zakres" trening polegając na biegu ciągłym w określonym tempie i dystansie.
2km+10km właśnie zakresu, planowałem około 39minut/10km
Spokojnie weszło, jutro wolne w sobotę jakieś rytmy, przebieżki i w niedzielę jakiś trening powtórzeniowy w rodzaju 4razy3km lub 3razy3km, zobaczymy jakie będzie tętno spoczynkowe rano.

#biegajzwykopem #bieganie #mikrokoksy #odchudzanie #redukcja #trening #bekazgrubasow
runnerrunner - Dzisiaj "zakres" trening polegając na biegu ciągłym w określonym tempi...

źródło: comment_16299993188iqwVti3uV3FhloCtdAcdR.jpg

Pobierz
  • 8
Moje niskie to jest 37-38 rano


@runnerrunner: O kurczę :D

jak mam "swoje" niskie tętno rano po przebudzeniu, to mogę znowu coś mocnego zrobić. Zwykle po mocnym treningu jest lekko podwyższone, czekam aż się unormuje i znowu mogę coś mocnego zapodac, w międzyczasie jakieś lekkie treningi robię.


Dzięki, niezły protip, jakoś nie pomyślałem o tym nigdy, też obserwuję podbite spoczynkowe jak się szarpnę, ale nie pomyślałem, że jeśli na następny dzień
@GhostTrick: to też może być pułapka, bo niskie spoczynkowe może oznaczać przetrenowanie. Ogólnie warto polegać na pulsie, ale też nie ślepo bo można się zajechać. Warto też sprawdzać dryf tętna podczas wysiłku i obserwować swój organizm.

Jak jakimś cudem robisz rozbieganie z pulsem 10 oczek niżej niż normalnie to albo jesteś przetrenowany albo biegniesz z wiatrem :D