Wpis z mikrobloga

Mam dwa 3 konta prywatne gmail, jedno od klienta. Na wszystkie jestem zalogowany w jednej przeglądarce. Kiedyś zaszła potrzeba, abym zalogował się na prywatnej maszynie na to konto od klienta. Zalogowałem się, pokorzystałem, zapomniałem. No i dziś widzę, że widnieje to konto na liście jako zalogowane, więc stwierdziłem, że wyloguję się z niego, bo już go nie potrzebuję na prywatnym sprzęcie. Proste.

Myślicie, że to będzie będzie proste? Takiego wała, Google daje mi wybór: wylogowanie ze wszystkich kont na raz, albo z żadnego. Dotyczy zarówno darmowego Gmaila jak i Workspace. Nie sposób pojąć, że firma produkująca soft ma taki problem, aby dodać opcję "Wyloguj się z aktualnego konta". W zalinkowanym wątku są różne hacki, typu wbijamy się na YouTube, tam switch account i dopiero się można wylogować (!) - po prostu UX oczami Google. Nawiasem mówiąc ten trick z YouTube wylogował mnie ze wszystkich kont... (_ )

I ta pomoc techniczna, w sensie to "forum", ciągle na normalnym komputerze muszę doklikiwać "doładuj", "doładuj", aby zobaczyć więcej odpowiedzi. Chyba każdy klik daje mi ekstra 10 postów. Koszmar. Pewnie na smartfonie jest infinite scroll czy coś, ale jak wiadomo, takie Google Workspace i jego toole, to się na smartfonie pewnie wybornie obsługuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zalesie #programowanie #google i nie wiem czy #heheszki bo to śmiech przez łzy dla zwykłego usera...
  • 1