Wpis z mikrobloga

Wawelscy archeolodzy prowadzą badania w podziemiach budynku nr 5 zmajdującego się na wzgórzu zamkowym. Celem badań jest odnalezienie śladów przeszłości w tymże miejscu. Do tej pory udało się już wydobyć wiele ciekawych artefaktów liczących po kilkaset lat przynajmniej.

Link do znaleziska - Niezwykłe odkrycia archeologów na wzgórzu zamkowym na Wawelu, a wśród nich bruk sprzed 1000 lat

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - #historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ. Ewentualnie możesz postawić mi TUTAJ kawę ;)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #swiatnauki #zainteresowania #archeologia #europa #odkrycia #polska
Pobierz sropo - Wawelscy archeolodzy prowadzą badania w podziemiach budynku nr 5 zmajdującego...
źródło: comment_1630058223GI4rSV4icLwGcSqYqQliVl.jpg
  • 38