Wpis z mikrobloga

Cześć, noszę się z zamiarem kupna ręcznej szlifierki taśmowej z przeznaczeniem do szlifowania małych powierzchni (krzesła, fotele itp.). Szukam modelu do którego można podłączyć rurę od odkurzacza w celu skutecznego odciągu pyłu więc otwór wylotowy musi być okrągły ewentualnie musi być dostępna przejściówka do rury odkurzacza. Mam już szlifierkę oscylacyjną i po podłączeniu odkurzacza praktycznie nie pyli więc chcę iść tą drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak możecie coś polecić, bo na allegro wszystkie mają kwadratowe wyloty, to podrzucie model.
#majsterkowanie #narzedzia #budownictwo #meble #elektrotechnika #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
@greendevil861: tasmowka to raczej malych powierzchni nie oblecisz. A juz na pewno nie w fotelu. Ale jakbys juz musial kupić to kup taka, ktora ma pod tasma grafitowa plytke, ktora daje poslizg. Dodatkowo jest swego rodzaju amortyzatorem i nie zrobisz glebokich bruzd na materiale. Mialem parksida z ldla i tam tasma chodzi po blasze. Pies by to #!$%@?ł. Papier robi rysy na drewnie i nie da sie tym pracowac.
Kupiłem makteca
@greendevil861: jesteś pewny, że potrzebujesz taśmówki? Ja kupiłem jakąś Ryobi(mam sporo narzędzi tej firmy) z metalową płytką pod taśmą i do drewna to się nie nadaje - masa rys na materiale -tak jak pisał @passtartowy. Lepiej kup sobie mimośrodową - szlifierka bardziej poręczna, wygodniejsza i więcej roboty nią zrobisz niż taśmówką.