Wpis z mikrobloga

Ostatnio chyba już 15 raz przechodzę sobie serię Dead Space. Jestem na etapie kończenia 1 części i ło ja pier**** jaka ta gra jest genialna. Ten klimat zaszczucia, muzyka, świetna fabuła, nekromorfy i te finishery. Czasem daję się zabić tylko po to by zobaczyć jak Isaac ginie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wyjdzie remake i nie spartolą tego to kupuje i pewnie obsram się ze szczęścia, że znowu będę mógł przejść ukochaną grę tylko że w lepszej grafie. Wyobraźcie sobie te flaki i odpadające kończyny na silniku frostbite ()
#gry #deadspace #pc #scifi
Morty1337 - Ostatnio chyba już 15 raz przechodzę sobie serię Dead Space. Jestem na et...

źródło: comment_1630354638mvaGCJOIXVwrkBu40XlM9F.jpg

Pobierz
  • 8
@Morty1337: jak przechodziłeś to tyle razy to mam pytanie. Jestem na 11 epizodzie i mało na co mnie stać. Mam tylko piłę i karabin, kupiłem na chwilę to coś z obrotowym ostrzem, ale było słabe i sprzedałem. Całą kasę pakuję w amunicję i apteczki, może ze 4 stazy, przez całą grę kupiłem chyba jeden, góra dwa węzły mocy. Gram na poziomie normal. Nie jestem jakimś super graczem, ale też nie używam
@toodrunktofuck Generalnie zamysł był taki by oszczędzać ammo ale to pewnie robisz. Staraj się zabijać przy użyciu stazy oraz walki wręcz. Sprawdzaj dosłownie każdy zakamarek bo wszędzie się czają skrzynki a jak nie skrzynki to rozdeptuj martwych przeciwników bo czasem wypada więcej niż jeden itemek. Polecam się nie spieszyć i wolno sobie penetrować każde pomieszczenie. Najważniejsze to zbierać kredyty na upgrade kombinezonu (òóˇ)
@Morty1337: W sumie to robię to co napisałeś. Jedyne to jakbym przechodził następny raz to bardziej bym rozwinął stazę bo gdzieś do 3/4 gry używałem jej tylko wtedy kiedy trzeba było zwolnić jakąś maszynę a wręcz to praktycznie nic nie zabijałem. Gra jest świetna, ale trochę szkoda że nie korzystałem z większości broni.
@toodrunktofuck: Ciekawe, ja takiego problemu nie mam w ogóle. Wręcz przeciwnie, mam kasy w opór, wręcz nie mam już co z nią robić. Tylko ze ja gram tylko podstawowa bronią i cała resztę ammo co znajdę to sprzedaje
@bartdziur: Skonczylem grać pół godziny temu. W sumie nie było jakoś ciężko, ale chciałbym wypróbować wiecej broni niż tylko dwie i jedną przez chwilę. Węzły wykorzystywałem do upgradeów, otworzyłem chyba tylko jedne drzwi.