Wpis z mikrobloga

Jezu, ale popełniłem straszny błąd w robocie, który może mnie kosztować utratę pracy i uszczerbek na zdrowiu

Wczoraj koleżanka wzięła mi kawę z Maca przed pracą, więc chciałem się odwdzięczyć i kupić jej chociaż głupiego energetyka, bo byłem w Żabce. Niestety dobrze się nie przyjrzałem i zakupiłem Black "Sex Energy". Kładę obydwa na biurku i uśmiecham się serdecznie, ale po koleżeńsku. Nagle dostaje pytanie "Co? Sex? Co to ma #!$%@? znaczyć?". Próbowałem się jakoś wytłumaczyć, że to tylko przypadek, ale laska twardo postawiła na swoim ,że zasugerowałem jej dymanie w miejscu pracy, a ona ma przecież dziecko i męża. Teraz mam rozmowę dyscyplinarną z kierasem o molestowanie i niemoralne propozycje podczas pełnienia obowiązków służbowych, a po pracy przyjeżdża jej fagas, który jest instruktorem Boksu i K1 i ma mi ostro #!$%@?ć za tę akcję

:(

#pracbaza #heheszki #pasta #problemypierwszegoswiata #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #p0lka
S.....y - Jezu, ale popełniłem straszny błąd w robocie, który może mnie kosztować utr...

źródło: comment_1630493689QucC1xnZrCGD0h4U2cDM3B.jpg

Pobierz
  • 14