Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Polska milicja - plujesz=plusujesz.

  #policja #covid #koronawirus #sarscov2 #biedronka

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  TRLD: Play przepisał mój aktywny numer na kogoś innego (ಠ_ಠ)

  To jest po prostu żart. Numer aktywny, opłacany regularnie, nagle zaczyna przekierowywać na inną osobę. Znajomi żalą się że ktoś inny odbiera. Wysłane kilkanaście zgłoszeń/reklamacji jeszcze 20 listopada zapewnienia że usługa działa poprawnie - teraz informacja że numer został jednak został przekazany na inną osobę wcześniej.

  Numer wykorzystywany w autoryzacji do banku, również cała prywatna korespondencja, dane medyczne, telefony od tak przekierowane do innego klienta. Z miesiąca na miesiąc bez żadnego wytłumaczenia na aktywnym koncie (prepaid) z środkami (regularne doładowania) numer przepisany na innego klienta

  Co to za cholerny absurd? W odpowiedzi na zgłoszenie zachęcają mnie do aktywacji innego numeru (ಠ_ಠ)

  Nawet nie wiem jak to opisać, to brzmi tak idiotycznie - może z tej bezradności zawołam @ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl

  #play #afera #wykopefekt #telefony #operatorzykomorkowi #oszukujo @play_polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (195)

 • avatar

  Dziś podjąłem swoją najtrudniejszą decyzję w życiu. Musiałem uśpić moją 20,5 letnią kotkę (╥﹏╥) spędziłem z nią praktycznie całe swoje świadome życie, jak się wyprowadzałem od rodziców to ona razem ze mną, mój przyjaciel.

  Z dnia na dzień kompletnie wysiadły jej nerki, przestała jeść i pomimo 3 dni kroplówek było już tylko coraz gorzej, cały wczorajszy dzień to pozycja bólu i brak możliwości zaśnięcia przy jednoczesnym nie panowaniu nad moczem. Weterynarz już nie widział nadziei, bo doszła do tego jeszcze anemia. A jeszcze w poniedziałek było "normalnym", nic nie dającym poznać mruczkiem (╯︵╰,)

  Miśka była wspaniałym towarzyszem, grzecznym i uwielbiającym towarzystwo ludzi. Jak tylko widziała ze się kładę to zawsze leciała byle tylko leżeć obok. Zawsze (╥﹏╥)
  Mam prawie 30 lat a ryczę jak debil, w gabinecie gdy musiałem podjąć decyzję aż nie mogłem mówić z rozpaczy

  Dzięki za wszystko przyjaciółko, mam nadzieję że byłem dla Ciebie dobrym opiekunem.
  Pusto tak bez Ciebie

  pokaż spoiler Wiem że #gownowpis i pewnie #nikogo ale tak mi jakoś łatwiej sobie z tym poradzić, choć minimalnie


  #zwierzaczki #koty #teczowymost #weterynaria #kot #zwierzeta #zegnaj
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)