Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
5 sezon jest tragiczny.
Broniom to najwyraźniej efekt strzałów w postprodukcji dodają, bo tyle strzałów pada, że między ujęciami to głównie to je przeładowują xD. Po drugim odcinku odpuściłem już sobie liczenie wystrzałów na jednym magazynku.
Historie miłosne to nie wiem do kogo sa kierowane, ale może napalonym 8 klasistom się to podoba.
Cringuwa fest moment "hackowań". Chłop se arduino podłączył do budzika po czym pokoj zaczął się kręcić xDDDDDDDDDDDD.
Pomijam już w ogóle jak #!$%@? jest scenariusz, bo nie wiem jak wy, ale ja kibicuję policji, żeby ich w końcu wystrzelali, bo mnie skręca jak widzę jaka kurtyzana z logiki jest tu robiona.
Ocena na Filmwebie właśnie poleciała z 5/10 na 3/10.
#domzpapieru #netflix #seriale #lacasadepapel
  • 6
@NoNameNoIdeaNoLife: usuń konto na filmwebie, bo do oceniania to ty się nie nadajesz skoro w tak nahypowanym serialu nastawionym ostatnimi czasem na akcję doszukujesz się logiki gdzie jej absolutnie z samych założeń miało nie być. Jakbyś poświecił chwile na porównanie pierwszych sezonów z nowymi to byś zauważył różnice w postaci x5 akcja, x5 wątki miłosne + temat trans czyli wszystko czego oczekiwała społeczność. Przy tym serialu nikt nie ma się nudzić.