Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 31
623 404 + 12 + 12 + 12 + 6 + 130 = 623 576

Jakoś tak się złożyło, że wracając dzisiaj z nocki udało mi się powiększyć kwadrat. Cóż za przypadek.

Przyśni mi się błoto, dużo błota.

Max square: 29x29
Max cluster: 1208
Total tiles: 4746

#rowerowyrownik #szosa #ruszwroclaw #rowerowywroclaw

Skrypt | Statystyki
Pobierz noerror - 623 404 + 12 + 12 + 12 + 6 + 130 = 623 576

Jakoś tak się złożyło, że wraca...
źródło: comment_1630762347k79BUP2ocUK734DzbVLkKh.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noerror: hejko mam pytanie: jak trasa od Wielkiej Lipy przez Wołów aż do Mrozowa? Jechałeś asfaltem? Powiedz w jakim stanie są tamte drogi bo właśnie chciałbym sobie powiększyć swoją trasę wokół komina. Z góry dziękuję :D
@krzysiekdw: a od Łososiowic do Wielkiej Lipy było 65km szutrów, błota, leśnych ścieżek, błota, tłuczonki z dachówek, błota, pokrzyw, błota, piachu, błota... było też sporo noszenia roweru bo droga się skończyła a ja nie lubię wracać tą samą drogą. Dwa razy też kałuża i błoto znalazło się w moim bucie..
@DwaNiedzwiedzie mam tam zielone kwadraty :) Byłem tam gdy żaby wychodziły na ląd i cała ziemia się ruszała Tam to typowy las łegowy. Za to Dolina Jezierzycy to przede wszystkim bory sosnowe. Bór świeży i suchy. Dużo piachu na drogach i błoto tam gdzie niedawno była zrywka drewna

A mówię że las jak las bo sam się wychowałem w Borach Dolnośląskich a tam lasy przede wszystkim sosnowe są.