Wpis z mikrobloga

jak ja mam już dosyć tego #!$%@? xD

jak traktować poważnie tę pandemię widząc to wszechobecne #!$%@? partactwo w każdym możliwym aspekcie

Czemu oni tak #!$%@?ą o tych szczepionkach, każdy widzi, że przez to zaufanie ludzi spada. Czemu nie dadzą możliwości po prostu potwierdzenia że ma się przeciwciała? Czemu nie ma jakiegoś programu zachęcającego ludzi np. do badania poziomu vit. D w organizmie przed zbliżajacym się sezonem, szczególnie wiedząc że też pomaga w znacznym stopniu w ochronie przed covidem? Ja #!$%@?.

jak żyć

#koronawirus #gownowpis
  • 9
jak traktować poważnie tę pandemię widząc to wszechobecne #!$%@? partactwo w każdym możliwym aspekcie


@d00v: To nie jest partactwo, tylko chłodna kalkulacja. Polityka to system naczyń połączonych i nie można patrzeć na obszar, a na jedynie na całość.

A tu sytuacja jest taka, że jakiekolwiek działanie, o których piszesz to przyznanie się PISu do błędu - a tego unikają za wszelką możliwą cenę, materialną i w postaci życia obywateli. Bo gdy
Czemu nie ma jakiegoś programu zachęcającego ludzi np. do badania poziomu vit. D w organizmie przed zbliżajacym się sezonem, szczególnie wiedząc że też pomaga w znacznym stopniu w ochronie przed covidem?


@d00v: a pomaga witamina D? Czy osoby z wyższym poziomem są zdrowsze, młodsze i więcej czasu spędzają na świeżym powietrzu?
@pawel_187:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7973108/

niby tak, nie mam teraz czasu, ale wydaje mi się że porównywanie grup młodych i zdrowych ze starszymi ludzmi nie miałoby żadnego sensu, ale w sumie później w wolnym czasie sobie doczytam bo pod tym względem nie weryfikowałem

btw. nie chodzi mi o jakieś paszporty czy coś, tylko jeżeli faktycznie to działa to tanim kosztem można zmniejszyć ilość infekcji bez oporów ludzi