Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ducato anno domini 2020.

  Musieli go praktycznie nie gasic.

  Srogo(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Sie zastanawiam gdzie jest granica rocznych przebiegow.

  #ciekawostki #bekaztransa #samochody

  odpowiedzi (83)

 • odpowiedzi (25)

 • avatar

  Dlaczego ludzie w domach nie instalują sobie pisuarów? Jak ktoś się buduje albo robi remont, przecież to jest marginalny koszt, jeden punkt kanalizacyjny i jeden punkt z zimną wodą więcej, gdzieś od wc albo umywalki pociągnąć to wyjdzie z 2 metry rury i jedno kolanko/gwiny, koszty materiałów i robocizny za coś takiego to ze 200zł, plus sam pisuar to ze 300zł.
  Za 5 stówek wydane dodatkowo przy remoncie nie musimy już wybierać między szczaniem na siedząco, obszczanym kiblem albo szczaniem do zlewu, tylko elegancko na biegu podchodzimy sobie do pisuaru, fujara z gaci i po sprawie, szybko czysto i higienicznie.

  Ja wiem, że są łazienki gdzie ciężko nawet umywalkę wepchać, ale nawet jakby ktoś miał łazienkę 20m2 to po prostu w ogóle się o tym nie myśli, nikt nie montuje pisuarów w domu, bo tak się nie robi, ale właśnie, dlaczego?

  Pisuar to najlepsza rzecz na świecie, jeśli kiedyś się dorobię własnego domu i będę robił remont to pierwsze co, to powiem że w łazience ma być pisuar i chuj.
  Ktoś musi zrobić pierwszy krok, o bidetach też kiedyś nikt nigdy nie myślał, a powoli staje się to standardem i większość ludzi jak ma w łazience miejsce to się na niego decyduje.

  #budownictwo #przemyslenia #przemysleniazdupy #niepopularnaopinia
  pokaż całość

  odpowiedzi (143)