Wpis z mikrobloga

#gural #patostreamy POST DLA OSÓB KTÓRE NIE WIEDZĄ O CO CHODZI Z GURALEM Po powrocie streamowal głównie alkogry ( fejk donejty, wyzywanie, fejkowe dramy z Sandra). W tym czasie jakos na tagu aktywności nie było i sobie powolutku umierał. Wszystko zmieniło się od czasu zapowiedzi miesięcznego streama. info o co chodzi https://www.wykop.pl/wpis/59879891 Nosacz od początku płakał, ze nikt nie daje donejtow, ze widzowie go nie wspierają itp. Ogólnie ciągły płacz, ze jest biedny. Streamy miały być zajebiste, a wyglądało to tak, ze wstawał 16 grał do 20 w lola potem siedział z Sandra i od 23 do 4 grał w lola znowu i tak codziennie. Zbierał 2k na biwak i 2k na plażowanie. Na biwak wydał 1400, na plażowanie jakos 100zl, ogólnie znowu wszystkich zrobił w #!$%@?, dodatkowo te eventy miały trwać pt-nd a plażowanie trwało chyba 2h. Potem wybuchła afera z adresem, pare osób podało jakieś fejkowe adresy gdzie może mieszkac nochal. Plastus się #!$%@? wiec zaczął wyzywać wykop, ze gowno mu możemy zrobić, ze się kryje a potem wrócił do zebrania o donejty. Następnie przypadkowo pokazał przez 1 sekundę swoje zarobki (110k od stycznia, 11k miesięcznie, biedak straszny). No i wtedy zaczela się afera podatkowa. Ogarnięci prawnie wykopowicze pokazywali mu, ze nie płaci odpowiednich podatkow i nosaczowi zaczela się piec dupa. Finalnie se stresu wyłączył miesięcznego streama przed jego połowa. + mój komenatrz z pod jego przeprosin : https://www.wykop.pl/wpis/60252213
  • 19
@odyn88: ogolnie @Rafonixkozak2008Pl na tym tagu #!$%@? sporo dobrej roboty. W sumie wielu osobom nalezy sie taki mega plus za cala akcje i za wyslanie odpowiednich zgloszen.
Ja tam czekam na powrot nochala i chce zobaczyc jak "znowu" wygrywa. Pewnie strzeli jakiegos strima, zeby wybadac grunt albo w dniu dzisiejszym widzielismy go ostatni raz, bo te jego tlumaczenia ze psycha siadla przez podejscie ludzi, to niesmieszny zart. On wie, ze ma
@Rafonixkozak2008Pl: To teraz pytanie brzmi za ile nosacz wróci z karlicą z "nowym super projektem", okazjonalnymi streamami czy inną rzeczą która i tak zostanie zmieszana z błotem xD Bo że wróci to niemal pewne, tym bardziej biorąc pod uwagę ile razy już rejdzował i kompletnie rezygnował. Najbardziej bawi mnie to że pewnie gdyby przyznał się do dotychczasowej hipokryzij i przestał tak naciągać na te donejty, oglądałyby go te jego dzieciaki i