Wpis z mikrobloga

Wysłałem przez epuap zgłoszenie zbycia pojazdu... Mija ponad miesiąc, dzwonią ze starostwa, że nie dołączyłem umowy. Jak to nie, skoro nie puści dalej bez załączonego pliku. Ale oni że nie mają i koniec.
Sprawdzam - jak byk w załącznikach jest umowa.
Baba stwierdza, że ona jej nie widzi, nie wie gdzie jej szukać, najlepiej jakbym przyjechał do starostwa i przedstawił im oryginał umowy + wydrukowane zgłoszenie zbycia pojazdu.....

No chyba jej w domu nie kochają!

##!$%@? #epuap #cyfryzacja #urzad
  • 33
@husky83: niestety, często na tych stanowiskach pracują ludzie, którym nic lepszego w życiu nie wyszło. Są tam za karę. Często to po prostu tępi ludzie, których z listości przyjęto, bo godzą się pracować za te gówniane pieniądze.

Mi się kilka lat temu zdarzyło w zusie odkręcać pomyłkę w pitach za rentę rodzinną, bo tak się składa, że mam mamę i ciotkę o tym samym imieniu, nazwisku, i nadodatek urodzone w tym
Dlatego auto się sprzedaje dzień przed śmiercią denata ;)


@jarzyn86: wiem xD przerabiałem to kiedyś xD
tutaj sprawa była trochę bardziej skomplikowana (co nie zmienia faktu, że aż tak żeby to tyle trwało)
@husky83: @DennisR: ja z kolei byłem w pewien piątkowy poranek odebrać tymczasowy dowód rejestracyjny, bo przysłać nie mogła. Przy okazji chce zmienić datę odbioru stałego, na co Pani mnie informuje, że umawianie się od poniedziałku już tylko online. Ja na to, że spoko, a gdzie to mogę zrobić- jakąś strona? Na co Pani (przypominam jest piątek), że nie wie, bo nie doatali jeszcze instrukcji