Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Nasza służba zdrowia to jedna wielka kpina.

Muszę zaszczepić się ponownie po 10 latach na żółtą febrę (częste wyjazdy głąb Afryki). W całym#zachodniopomorskie nie ma ani jednej szczepionki. Ubezpieczyciel i ja szukałem w sąsiednich to samo. Teraz próbują znaleźć jakąś gdziekolwiek.

Jedną szczepionkę w kraju gdzie żyje ponad 38 milionów ludzi. Dramat.

Ale oczywiście #koronawirus i nic wi cej od polskiej służby zdrowia nie potrzebuje...

#polska #medycyna #szczecin
  • 10
a moje poglądy ostro skręcają w prawo (polityczne)

@Caracas: Możesz sobie tłumaczyć, że twoje poglądy są prawicowe lewaku ale jeśli oczekujesz od państwa, że będzie prywatnego przedsiębiorcę wyręczać w pracy by zapewnić jakieś rzadkie dobro którego dystrybucja nie ma racji bytu w danym państwie to realnie jesteś komuchem i taka prawda.

Rozumiem, że jak bym handlował wielbłądzią wełną to wg twoich gównostandardów lewackich to państwo powinno zapewnić na terenie kraju dystrybucję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Słuchaj. To, że Ty nigdzie nie jeździsz bo nie masz za co to Twoja sprawa i Twój problem, iż nie opuszczasz rejonów swojej wsi czy tam miasta że względów finansowych. Jednak wyobraź sobie, że pomimo pandemii i tego jaki obraz rysuje Ci TV ludzie jeżdżą na wakacje. Skoro tak nie jest i nie latają skąd zatem te tłumy Polaków, które widziałem w tym roku w Chorwacji czy na Wyspach Zielonego