Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Kurde, jestem z Banotem od samego początku, jak zaczynał - powoli i mozolnie - swoją przygodę na youtube..Fajnie wyglądały wszelkie zmiany, tak edycji filmów jak i samej nory (ʘʘ)

Trochę szkoda, że poszedł w kierunku w którym nie powinien, jeśli chciałby zachować swoją widownię. Rozumiem, że to co robi sporo kosztuje, ale tym posunięciem może sobie strzelić w kolano. I w sumie niech nie gada głupot o jakości, bo nie o jakość tutaj chodzi, nie oszukujmy. Dla mnie jako widza, jakość na yt jest wystarczająca i nie oglądam tego dla wodotrysków 4k a dla tego co ten gość robi. A robi kosmiczne rzeczy, do których żaden madafaka z osiedla nie ma jajeczek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak potrzebuje kasy to tak jak już sporo ludzi pisało tu jak i na yt, zrzutka na sprzęt, live co jakiś czas też myślę sporo $$$ przyniesie. Jak Wardęga może kilkanaście koła za jedno posiedzenie przed monitorem, to myślę że Marcin spokojnie ze wspinaczki mogłby dobić do kilkudziesięciu. Tylko nie płatne filmy...
#bnt #niepopularnaopinia #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_1631028526npdzklVlvYZh3OqIw1ZOTi.jpg
  • 17
@kurlapejter: Mnie te wspinaczkowe filmy zaczęły trochę nudzić, teraz znowu wchodzą na ten sam budynek, po co to oglądać, każda wspinaczka wygląda właściwie tak samo. To już wolę prologi albo epilogi, a najbardziej q&a i inne przegadane filmy. A klimatu tych pierwszych "vlogów o robieniu vlogów" z ponurego, zimowego Chropaczowa już chyba nic nie przebije
masz oficjalne info na vlogu:


https://youtu.be/e5K79YXQG88

To było wczoraj, wczoraj też film na vimeo był płatny. Dziś już nie jest. Także od wczoraj mogło się już dużo zmienić.

sam Banot mówi we vlogu że stary bnt będzie kiedyś jak będzie stary, czas na nowe i to rozumiem, ale nie na płatny content i komerche ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Czy to takie nienormalne że jak ktoś coś wrzuca to
Czy to takie nienormalne że jak ktoś coś wrzuca to chciałby mieć z tego jakieś dochody?


Całkowicie naturalne, ale podobnie jak w przypadku wielu trudnych do skomercjalizowania działalności wystarczyłby patronite albo zrzutka co jakiś czas na mandaty/ upgrade sprzętu. Jeśli schowa się za paywallem to zbierze trochę hajsu od wiernych fanów, ale nowych już nie znajdzie.

Ludzie przyzwyczajeni są że wszystko mają za darmo, a jak trzeba dać kilka zł to już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kurlapejter: ja #!$%@?ę demonetyzują mu cały kontent na YT to chce dorobić. To jest też jego robota, ludzie którzy mu pomagają też poświęcają na to czas i chcą z czegoś żyć. Nie chcecie płacić to nie oglądajcie. Jak się nie będzie opłacało to będzie musiał to monetyzować inaczej, ale ten ból dupy że śmiał śmieć zarobić parę groszy jest dość załósny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Corranh: nie spinaj się tak Mirku, nie chodzi o to czy nie chcemy płacić, jak już wyżej napisałem wsparłem w inny sposób. Chodzi o samo "kupowanie" możliwości obejrzenia filmu. Ludziom takie coś nie odpowiada i to widać po komentarzach. Dużo głosów jest za patronite (szerszym rozpropagowaniem, bo stronę bnt już ma jakiś czas) i lajwami z donejtami (a tu już serio może więcej zarobić za jednym "posiedzeniem") Czysta psychologia tłumu.