Wpis z mikrobloga

@zagulal: Na co mi wardy jak nawet jungler nie jest przeciwnikowi potrzebny XD Nie umiem się wymieniać. Nie wygrałem topa od sezonu 2 jak zaczynałem grę i grałem głównie Olafem.

@Krystianek2k01: Tylko na co? W nic mi się innego grać nie chce bo jestem giga casualem. Gram dla marnowania życia w sumie. Byleby coś klikać.
casualowo top jest chyba najłatwiejszą linią, siedzisz i dobijasz minionki. Wymiany nie muszą Cię interesować chyba, że przeciwnik bardzo chce, to wtedy wciągasz go w swoje miniony. Mało kto freezuje linie na niższych rangach, wiec możesz dobijać pod swoją wieżą
@ruda_stuleja:
@Budo: Po co? Jedna przegrana gra jest do przełknięcia raz na te 100 gier kiedy mnie tam wrzuca, bo tak to gram jungle albo suppa, gdzie się nie muszę niczym przejmować. FF15 i go next jak mnie nie kerną.

@zagulal: Niby tak, a jednak nie wygrałem tam ani razu od blisko 10 lat XD
Nie chce mi się bawić w jakieś freezy sreezy poza tym.
@ruda_stuleja: po to żey być lepszym graczem? Zrozumienie i nauka różnych linii pomaga ogarnąć Twoje główne linie. Np. nie grając nigdy suppami nie dowiesz się jakie mają możliwości, czy ograniczenia i jako jungler nie będziesz miał aż tak dobrych ganków.
Tak samo nie grając junglerem nie będziesz wiedział jako supp co jungler może, a co nie.
@Budo: Doceniam dobre rady, ale kolega nie zrozumiał chyba. Chciałem tylko przybóldupić. Ja teoretycznie wiem jak grać dobrze. W praktyce mam to gdzieś. Za stary na to jestem to raz, a dwa tryhardowanie przyprawia mnie co najwyżej o łysine niż dobrą zabawę.

Gram w LoLa od końcówki sezonu 2. Nigdy nie byłem wyżej niż Gold II w S3 albo S4. I niczego w tej grze nie wspominam gorzej niż właśnie tamtejsze
@ruda_stuleja: Jestem w takiej samej sytuacji, tylko, że tryhardowanie mnie nie męczy. Gram od sezonu 1 z przerwą na kilka sezonów, lat mam jeszcze więcej i jakoś nie wyobrażam sobie, żeby tak mega feedować na jakiejkolwiek linii. Nawet jak mam zagrać swoją najgorszą linią, to mam 1-2 picki na których przynajmniej nie sfeeduję. Jak się wypalasz, to zrób sobie miesiąc przerwy i potem wrócisz z nową energią i znowu będziesz miał
@Budo: Tylko na topie zdarza mi się tak feedować przyznam się. Tak to staram się nie padać i rzadko kiedy mam kda poniżej 2.0. Nie wiem co z tym topem. Całe szczęście wyrzuca mnie tam może raz na 100 gier.

No widzisz ja nie widzę sensu w tryhardowaniu. Najwięcej funu miałem tak właśnie w tym ironie widząc jak inni dostawali #!$%@? i robili po 0/10 z samego faktu że grałem Teemo