Wpis z mikrobloga

czekam na mecz z Albanią, jeśli Sousa posadzi Bereszyńskiego na ławce to wróci we mnie optymizm. Cięzko mi się jarać tym remisem, Anglia na Euro a Anglia w eliminacjach to dwie różne drużyny

może coś w tym jest, że z reprezentacjami z topu sobie radzimy, ale jednak najważniejsze jest ogrywanie takich na poziomie Szwecji, Albania i Węgry powiedza nam więcej
#reprezentacja #pilkanozna #mecz
  • 5
@WHlTE: na Euro tez nie pokazali nic nadzywczajnego - trafiali albo na slabeuszy, albo zyskiwali fory u sedziow, jak w meczu z Dania, ktory przy innym sedziowaniu pewnie by przegrali, a na koniec trafili na mocno oslabione Wlochy i cudem dowiezli remis i potem przegrali sromotnie karne.
Anglia to dobra druzyna, takie top 10 w Europie, ale nie sa w top5: Wlochy, Hiszpania, Belgia, Francja czy nawet Dania jesli nie ma
@dzikireks:

Anglia to poziom Szwecji mniej wiecej, moze kapke powyzej.


no gdzie, #!$%@? grają, ale to jest nadal najwyższa półka. Szwecja po prostu wyciska maxa z tego co ma.
@WHlTE: ale przed meczem nie powiedziałbyś, że Dawidowicz tak ogarnie prawą obronę za Beresia. I wg mnie nie możemy tego powiedzieć też przed meczem z Albanią, bo typ jest niepewny w #!$%@?. Raz gra mecz życia, a raz z głową w chmurach
@WHlTE: Dokładnie, to zgrupowanie utrzymało nas w grze o baraż. Mimo wszystko martwi dyspozycja w meczu z Albanią w kontekście meczu na wyjeździe czy spotkania z Węgrami. Dla wielu chłopaków to pewnie fajny boost ale wiele to nie zmienia w tabeli.