Wpis z mikrobloga

jakie to głębokie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD plebejski Paulo Coelho


@wanghoi: masz rację, głębszy jest twój tyłek od codziennego ruchania cię na każdym rogu, czy to za peło czy pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mitologizacja bandyty na pełnej xD


@bartdziur: jakiego bandyty?
@oremi: Lepper był pierwszy do szczucia jednych na drugich. Jedna z najgorszych postaci polskiej polityki po 1990. Warchoł, kmiot i cynik, sprowadził debatę polityczną do rynsztoka i wprowadził do sejmu hołotę najgorszego sortu. Taka sama z niego ofiara jak z Giertycha, "przejrzał" na oczy dopiero jak go Jarek wydymał bez mydła. Rozp*erdalanie Polski mu przestało przeszkadzać jak przestał być przy korycie. Niech gnije w piekle.
musisz miec 13 lat, bo widocznie nie pamiętasz tego warchoła


@wanghoi: ja mam grubo ponad 30 i pamiętam, pamiętam też jak to go służby wykończyły kroczek po kroczku. Może i był zwykłym prostym facetem ze wsi bez ogłady niezbędnej w polityce, ale reprezentował sporą część społeczeństwa, ponadto był dość inteligentny jak na klasę, którą reprezentował. Dziś jak sobie przypominam tamten okres, gdy zdobywał popularność, wygląda to delikatnie mówiąc dziwnie, zwłaszcza gdy
musisz miec 13 lat, bo widocznie nie pamiętasz tego warchoła


@wanghoi: pamiętam dość dobrze, śledząc dość wnikliwie ówczesną scenę polityczną - a nie miał racji? Ktoś poza PO i PiS rządził w tym kraju od jego śmierci?
@oremi: A czy oskarżanie o kradzież, o malwersacje finansowe, o manipulacje nie jest przypadkiem napuszczaniem ludzi na siebie? Przedstawił kiedykolwiek twarde dowody? Niby miał na wszystko kwity ale nigdy te się nie pojawiły. Mi to pachnie zwykłym populizmem, pieniactwem i awanturnictwem.