Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! jakiś pomysł na ten weekend w #bukmacherka w PL? . Ja typuje Wolverhampton z dobrym nawet kursem 2,33 (chyba muszą przełamać swoją złą passę i korci mnie zagrać na Norwich z Arsenalem.
Jak ktoś ma jakieś sugestie to zachęcam do zostawienia komentarza.
  • 8
@lubiepic: Wolves niewiadoma, ponieważ Watford gra bardzo dobrze na swoim stadionie, w dodatku Wolves mają mega słabą formę. Ja bym typowanie rezultatu tego meczu odpuścił. Arsenal myślę, że w końcu wygra. Grają ze słabym Norwich u siebie, w dodatku zawsze dobrze im się z nimi grało.
@chalwaklb: co do Wolves to widziałem ich ostatni mecz z ManU. Praktycznie cisnęli i dobrze się prezentowali. Co do kanarków masz rację, ale ten Arsenal gra tak, że aż oczy krwawią.
@lubiepic: Też oglądałem mecz z United i to prawda - grali bardzo spoko, jednak skuteczność u nich tragedia :P Być może osiągną dobry wynik z Watford, jednak dla mnie cięzki mecz do obstawienia. Osobiście zastanawiam się nad +3,5 kartek w tym meczu.
Tak, jestem typowym bejem z lodzi. Co do Widzewa to patriotyzm lokalny zawsze nakazuje grać w ich stronę więc nie będę obiektywny. Za drobne można dodać ich do kuponu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)