Wpis z mikrobloga

@Vaas to może powiem Ci co mnie wkurzało w nim w pracy. Przy moim wzroście oparcie łokci powodowało garbienie. Sztywne odchylenie oparcia powodowało nienaturalna pozycję przy kompie.

Po wielu próbach przymierzania się do foteli w salonach, wybrałem niepozorne krzesło Offix firmy nowy styl.
Cena ta sama, komfort większy, regulowana wysokość podpórek na łokcie, wysunięcie podpurek, regulowane odchylenie oparcia i osobno siedziska, regulowana wysokość oparcia, no i standardowo góra dół. No i jest
@Vaas jeszcze początkowo celowałem w zaglówek, ale wszystkie wychodzily mi na poziomie barków XD, a patrzyłem nawet na te powyżej 1k
@Vaas to jeszcze warto dodać, że wygląda jak zwykle krzesło biurowe, ale cała magia to ilość możliwości regulacji i solidny system regulacji, w sensie jak obejrzysz mechanizm, to wiesz, że parę lat wytrzyma
@Aboin Ja swój złożę dopiero po weekendzie i zobaczymy jak z wygodą. Ale fakt, jest na niego hype, a z drugiej strony dużo osób odradza.
@Vaas sorry, że Ci zepsułem radość z zakupu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ale serio, ja do Markusa jestem zrażony i sam nie kumam tego fenomenu. Pewnie Janusze kupują do firm bo długa gwarancja, albo bogato wygląda, albo sam fakt posiadania mebla z Ikei, albo wszystko razem. A pracownicy myślą, że to jest coś dobrego ( ͡º ͜ʖ͡º)