Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Kwalifikacje - Grupa 2

Drabinka pucharowa, grupy kwalifikacji, reguły i uczestnicy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nhhixx-FdmDsIle2FMGOOC1yWwDbJniNK_2I55eyDUA/edit
Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial

Skrót zasad: Tym razem ocenimy seriale z ostatnich 5 lat (powstałe po 2016 roku). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny. Póki co zaczynamy od kwalifikacji (dwa seriale przechodzą do Fazy pucharowej, a trzeci do baraży), naprawdę topowe seriale wjadą dopiero w Fazie pucharowej, do której zakwalifikowałem je automatycznie (szczegóły w linku powyżej).

Prócz głosowania proszę także o plusowanie wpisów! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale
Matt888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Kwalifikacje - Grupa 2

Drabin...

źródło: comment_1631342828lfbwaTAyYOdXt4CmXZlRAW.jpg

Pobierz

KTÓRY SERIAL JEST LEPSZY?

  • Élite (2018) Szkoła dla elity 11.0% (59)
  • Behind Her Eyes (2021) Co kryją jej oczy 7.6% (41)
  • Epidemiya (2019) Ku jezioru 21.8% (117)
  • El inocente (2019) Niewinny 9.1% (49)
  • Suburra: La serie (2017) 15.7% (84)
  • Carnival Row (2019) 9.3% (50)
  • Dogs of Berlin (2018) Berlińskie psy 16.2% (87)
  • Yellowstone (2018) 9.1% (49)

Oddanych głosów: 536

  • 32
@Matt_888: Lubię Yellowstone, ale denerwuje mnie, że im się przytrafia WSZYSTKO, zwłaszcza temu młodemu synowi i jego żonie Indiance


W dodatku zostały jakieś niewyjaśnione wątki


Dlatego głosuję na Dogs Of Berlin :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iAmTS: był cienki jak kompot z desek. Piszę to tylko dlatego, że za dzieciaka oglądałem film pełnometrażowy, który zrobił na mnie niezłe wrażenie oraz widziałem kilka odcinków serialu, na których się zawiodłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matt_888: Panie kochany. Czy jest możliwość zaznaczenia w arkuszu, przy uczestnikach dostępność lektora polskiego? Chciałem obadać, które z zachwalanych produkcji mógłbym puścić starszym zamiast klanu w TV i się okazuje że taki defending Jacob z pierwszej grupy jest bez lektora