Wpis z mikrobloga

Odkad 15 lat temu wyprowadziłem się z domu, mówię ojcu przy kazdej eizycie- wyp...dol ten nóż. Już wtedy był spiłowany, że mało co z niego było a teraz dalej nim kroi bo uważa, że to najlepszy nóż. Na bide nóż to ma ze 30 lat, bo był w domu odkąd pamiętam. No i każda wzmianka o wywaleniu tego noża kończy się zachwalaniem, jaki on nie jest zajebisty i że już takich nie robią( ͡° ͜ʖ ͡°) Podejrzewam, że może mu służyć aż nie zostanie spiłowany do zera a poźniej pewnie i tak go nie wyrzuci. W sumie ten nóż to taki trochę artefakt ojca, starzeje się razem z nim... Ehhh oby jeszcze jak najdłużej posłużył...
#nostalgia #wpiszdupy #kuchennerewelacje #noze
@Trollsky patrzaj jaka machina( ͡° ͜ʖ ͡°)
adam-photolive - Odkad 15 lat temu wyprowadziłem się z domu, mówię ojcu przy kazdej e...

źródło: comment_1631343042lRqHqd6sGc12hnnzfonTSD.jpg

Pobierz
  • 92
@adam-photolive Moja rodzina dużo się załatwia. Może to geny, może to nasza dieta, ale każdy robi duże kupy. Każdemu kiedyś się zdarzyło zrobić wielkie kupsko i czasami nie da się tego spuścić. Kręci się tylko w wodzie popychane przez strumień. Gdy dorastałem, moja rodzina miała nóż do kupy. Był to stary, zardzewiały nóż kuchenny, który wisiał w pralni tylko i wyłącznie po to. Normalnym było, że idąc po korytarzu słyszało się, jak