Wpis z mikrobloga

@ZohanTSW @ptasiek2 Kupiłem właśnie używanego i się zastanawiałem czy to właśnie tak to powinno wyglądać że tak krótko, pobrałem też appke iqos i sparowałem z telefonem ale nie widziałem nigdzie opcji zwiększenie długości palenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elektroner: ma zużytą baterię. Kolega ostatnio kupił nowego, bo po latach używania jego 2.4+ zachowywał się tak samo. Też posiadam 2.4+ i jak paliliśmy to było tak, że palił o połowę krócej niż ja
@Elektroner Da się. Wymieniałem bo miałem taki sam objaw czyli krótkie palenie. W końcu padła całkiem. Na yt masz filmiki jak to rozebrać ale skąd wziasc baterie to już pojęcia nie mam. Ja kupiłem używkę z ułamana grzałka i przełożyłem baterie. Kup najlepiej sam podgrzewacz ze sklepu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elektroner: oczywiście, jednak zalecam znać się choć trochę na elektronice i mieć zdolności manualne pozwalające rozebrać taki sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lutownica pewnie też się przyda do tego. Możesz zrobić tak jak @PLC_00 napisał, jeśli chodzi o baterię, to po wyciągnięciu pewnie będzie można odczytać jej numer i podobną znaleźć na allegro lub poszukać w sklepie z elementami elektronicznymi (takim, co jak powiesz "kondensator" to sprzedawca
Spróbowałem słabsze zaciągnięcia i iqos o wiele dłużej podgrzewał wkład więc najwidoczniej za duże pociągnięcia brałem, teraz iqos podgrzewał z około 4 minuty.
Dzięki wszystkim za odzew