Wpis z mikrobloga

Ide strzelac z luku. Juz mi w sumie nie przeszkadza 60 lbs, palce cierpialy z poczatku ale juz Jest git xd z 40 tez w sumie tak samo bylo. Jak ktos mowi ze koniecznie trzeba ochraniacz to znaczy ze jest slaby xd #lucznictwo
  • 23
@cytmirka jak dla mnie to bardzo intuicyjne, bo od dziecka sie bawilo z samorobkami. Ale to nie jest trudne, jesli sie nie chce byc jakims profesjonalnym snajperem co trafi w jablko z 50 metrow. Mi wystarczy przyjemnosc z samego strzelania i rozwalania rzeczy xd
@huntforfur na probe sprawdzilem jak daleko lecą, to z 40 strzaly lzejsze leca okolo 100 metrow a 60 strzaly ciezsze gdzies 150 metrow na oko, kiedys zmierze dokladnie xd w dodatku 40 czuc ze strzela wolniej ciezsze strzaly, a 60 bez prpblemu, nawet by dal rade odrobine ciezsze.
@cytmirka: A z jakich okolic jesteś? W ostatnich latach łucznictwo tak się w kraju rozwinęło, że nie jest aż tak ciężko znaleźć coś niedaleko siebie. I nie chodzi mi o klub typowo sportowy, bo tych nadal jest mało, ale o różne bardziej amatorskie grupy i stowarzyszenia.

Zawsze możesz też napisać na grupie Poradnik Łuczniczy na Facebooku, sporo osób znalazło tam towarzyszy do strzelania.
@cytmirka: O pani... na Śląsku to mamy prawdziwe zagłębie łucznicze. :) Tak na szybko -> między Gliwicami a Mikołowem jest Burza Borowa Wieś (właśnie wróciłem stamtąd z zawodów), zaś w Rybniku jest Hajmat z własnym stałym parkourem 3D. W Tarnowskich Górach też jakaś grupa działa. W opolskim jest sporo łuczników, ale nie wiem czy są zrzeszeni jako klub, czy po prostu tak strzelają jako luźne grupki.

Polecam tak jak mówiłem Poradnik