•  

  Ale jest kilkudniowe okienko pogodowe w #tatry (。◕‿‿◕。)
  Wypad jedynie pt-nd bo 6h drogi mam, ale o tak warto.
  Niby 15 stopni w Zakopcu, ale ze słońcem odczuwalna 25+ jak nie 30. Idealnie, wiatru prawie nic.
  #gory

  źródło: IMG_20210910_115050.jpg

  •  

   @booolooo: Gorac straszny, opaliłem się na czerwono xD

  •  

   @booolooo: A jak ja kurwa jestem to zawsze pada - w tym roku 8/11 wyjść w Tatry zmokłem ヽ( ͠°෴ °)ノ

  •  

   @Zielczan: Widziałem kilka raczków po drodze xD
   @2-aminopirydyna: jak prognozy słabe to nie jadę, nie dojeżdżam z np. Krakowa żeby sobie pozwolić na takie wypady

  •  

   @hard1: Tak, z Granatów. Miałem akurat pierwszy dzień na samotną wędrówkę, to sobie postanowiłem sprawdzić szlak Żlebem Kulczyńskiego (kilka tyg temu ktoś narzekał na Mirko, że za trudny szlak xD).

   Po dwóch latach i 12kg więcej po Orlej poruszałem się jak słoń xD

   +: hard1
  •  

   @booolooo: W kontekście tras szlakowych, to faktycznie jest jednym z cięższych. Ale to i tak wszystko zależy od poziomu danej osoby. Ja go rok temu zrobiłem w górę i w dół bez dotykania żelastwa ;)
   Na Orlej dużo ludzi? Bo przy moim ostatnim przejściu były miejscami takie zatory, że chyba już latem na ten szlak nie wrócę...

  •  

   @hard1: No zgadzam się. Dwa lata temu nie tykalem żelastwa w kominku, teraz już musiałem xD Niemniej, szlak bardzo fajny.

   Dużo, ale to było w piątek, więc bez tragedii, o szybkim przejściu to można było pomarzyć. Dlatego też pozostaje naginać przepisy i wyjść przed 5, żeby o 11 może 12 już zrobić to co się chce i schodzić z Orlej. Ale szlaki dojsciowe w miarę luźne.

   To co się w weekend działo, w sobotę dokładniej to xDDD Robiłem łatwiejsza trasę, bo już we dwójkę i 'tylko' Karb, ale około 11-15 to nie było co się pchać gdziekolwiek. Kościelec to 45min czekania w kolejce przy jednej przeszkodzie xD Z Murowańca na Przełęcz między Kopami pielgrzymki.

   źródło: IMG_20210911_170224.jpg

   +: hard1
  •  

   @booolooo: Dlatego w tym sezonie polską część Tatr odwiedziłem dopiero raz. Na Słowacji znacznie mniej ludzi - polecam ;)