Wpis z mikrobloga

Pierwsza 100 rowerem i zderzenie z rzeczywistością - po takiej trasie 20km biegu to sobie narazie nie wyobrażam xd na szczęście mam rok czasu na przygotowania. Srednia bym podciągnął spokojnie 30, ale było z 7 km z dramatyczna nawierzchnia piaskowo-dziurawo-asfaltowa?
No i przeprawa promowa w trasie, kiedyś już na moto płynąłem ale ze 3 lata temu i fajne takie przelyniecie
Testuje dalej żele, teraz jem dash rade i jest dobrze, zero skutków ubocznych xd
#triathlon #szosa
Pobierz Piechun - Pierwsza 100 rowerem i zderzenie z rzeczywistością - po takiej trasie 20km ...
źródło: comment_1631377902MLM2UTGzpWSagzbfd2eiTS.jpg
  • 14
@uhauha: Tak to tylko interwały jeżdżę bo nie mam czasu, pierwsza przejażdżka bo zazwyczaj się mieszczę w 40-50km. Trochę się trzeba przyzwyczaić do siodła i odległości tez
@uhauha: Narazie sam, bazuje na tętnie i staram się poznac organizm na rowerze bo zachowuje się inaczej niż np bieg czy basen. Teraz w zimę wskoczenie trenażer to postaram się bazować na mocy, na wiosnę kupie pomiar do roweru. Ten sezon bez trenera, w planie mam 1/4 w maju i jak dobrze pójdzie 1/2 we wrześniu. Jak po roku w tym zostanę to wtedy wezme dopiero trenera. Mam małe dziecko i